Anna Mucha wylądowała w szpitalu. Wini dietę pudełkową. „Wysiadła mi wątroba”

Anna Mucha trafiła do szpitala. Nabawiła się problemów z tarczycą i wątrobą. Znalazła przyczynę – kilkumiesięczne stosowanie diety pudełkowej.

Anna Mucha w szczerym poście na InstaStories wyjaśnia, co stoi za jej problemami zdrowotnymi. Mówi, że winna jest dieta pudełkowa, którą stosuje od dłuższego czasu.

Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc, wysiadała mi wątroba albo tarczyca zaczęła się buntować. I lądowałam w szpitalu – opowiada.

Twierdzi, że to „nie kwestia jednej firmy cateringowej”, tylko jakości jedzenia, sposobu jego przygotowania oraz opakowań, w których jest podawane. Mucha podejrzewa, że głównym winowajcą jest tu plastik, który mogła przyjmować „w drobnych dawkach”.

Prawdopodobnie to kwestia częstej i naturalnej, oczywistej sytuacji, w której jedzenie jest podgrzewane w plastiku. Albo jest pakowane na ciepło do plastiku, do tego jest przykryte folią.

Objawy, o których bez skrępowania opowiedziała Anna Mucha, skutecznie zniechęcają do stosowania diety pudełkowej. Aktorka wylicza zmiany na skórze i ciele, które są „widoczne, coraz bardziej kłopotliwe, trudniejsze do opanowania”. Jest przekonana, że nic nie zastąpi „świeżo przygotowanego posiłku z dobrych produktów”.

Anna Mucha stara się zrezygnować z plastiku

Jeden z ostatnich postów na Instagramie Anny Muchy świadczy o tym, że chyba na dobre zrezygnuje z diety pudełkowej – nie tylko z powodów zdrowotnych, lecz także ze względu na kwestie ekologiczne. Aktorka urządziła sobie „dzień bez plastiku”.

Dieta pudełkowa – popularna, ale nie na każdą kieszeń

Dieta pudełkowa cieszy się powodzeniem wśród gwiazd. Celebryci nie tylko ją stosują – niektórzy otworzyli własne firmy oferujące usługi cateringowe. Za taki biznes wzięły się między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan, Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska. Jednego jesteśmy pewni – ceny diety pudełkowej nie należą do niskich. Jak już pisaliśmy, za cztery zupy od Rozenek-Majdan trzeba zapłacić nawet 125 złotych.

View this post on Instagram

MRM Food Catering to dieta prosto pod Twoje drzwi‼️⚠ Pół roku ciągłej pracy nad MENU, SMAKIEM , ESTETYKĄ tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych.  I jest ‼️?? Dziś mogę nieskromnie pochwalić się, że mój Catering Dietetyczny jest już dostępny. Jestem z niego niesamowicie dumna ?? Jednym z priorytetów, jaki sobie postawiliśmy zanim usiedliśmy z dietetykami klinicznymi i kucharzami do rozmów, było stworzenie cateringu jak najbardziej przyjaznemu środowisku ☀? Catering pakujemy w pudełka biodegradowalne z trzciny cukrowej ?❤ Każdy posiłek jest przemyślany, przetestowany oraz zatwierdzony przez dietetyka klinicznego oraz przeze mnie 😉 Wszystkie posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, najwyższej jakości, zawsze świeżych. Położyliśmy duży nacisk na sezonowe owoce oraz warzywa od lokalnych dostawców. Do przyrządzania posiłków nie używamy mąki pszennej, cukru (nawet trzcinowego!), warzonej soli, rafinowanych olejów oraz innych przetworzonych produktów. Korzystając z rad specjalistów i nie narzucając w żaden sposób moich sposobów na odżywianie, mam dla Was (aż‼️) 14 diet do wyboru. Wiem, że ile osób, tyle sposobów odżywiania, tyle nietolerancji i problemów zdrowotnych. A więc w ofercie mamy diety: optimal, bez laktozy, bez glutenu, bez ryb, z rybami, sport, wege sport, detoxy wszelkiego rodzaju i wiele innych. A to dopiero początek, ponieważ wkrótce pojawią się kolejne diety i to niebanalnie zapakowane. Zaczynamy od dziś przedsprzedaż ‼️? Więcej dowiesz się na www.mrmfood.pl A od jutra od 9:00 rano możesz dzwonić pod numer ☎ 604154094 Pamiętaj, że ZDROWA I DOBRZE ZBILANSOWANA DIETA o najwyższej jakości produktów, to podstawa Twojego sukcesu‼️‼️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Źródło: plotek.pl

Share