Jak mieszka Michał Szpak? Przedstawiamy kilka ciekawostek o tym, jak żyje gwiazda

Michał Szpak to barwna osobowość, która swoim stylem zadziwia wielu. Wokalista ma swoich fanów i przeciwników, ale jednego nie można mu odmówić – charyzmy i silnego charakteru. Nie raz udowodnił, że nie zważa na przytyki. Ci wielbiciele to naprawdę wierna społeczność, oddana jego twórczości, co Michał bardzo docenia. Niejednokrotnie ich zaskakuje, a nas tymczasem zwaliły z nóg wieści o jego nowym mieszkaniu. Przedstawiamy kilka ciekawostek o tym, jak żyje Michał Szpak.

Michał Szpak to wokalista wykonujący muzykę pop-rockową, z nawiązaniami do ballad lat 80. i 90., XX wieku. Zasłynął głównie jako finalista pierwszej edycji programu „X-Factor”, nadawanego niegdyś na antenie TVN. Zdobył drugie miejsce, przegrywając z Gienkiem Loską. W późniejszym czasie zwyciężył Festiwal Piosenki Rosyjskiej, zdobył nagrodę na festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a jego kariera rozwinęła się na dobre wraz z jego uczestnictwem w 61. Konkursie Eurowizji z utworem „Colors of Your Life”.

Michał Szpak urodził się w Jaśle w 1990 roku. Dorastał w muzycznej rodzinie: jego ojciec śpiewał w chórze, a matka śpiewała i grała na gitarze. Ma dwójkę starszego rodzeństwa oraz młodszą siostrę. Brat Michała jest bokserem, a starsza siostra śpiewaczką operową.

Michał Szpak przez większą część życia spotykał się z gnębieniem i hejtem, ze względu na charakterystyczny styl bycia i androgeniczny wygląd, który z czasem stał się jego atutem. Burza włosów i sposób, w jaki zachowuje się na scenie, przyciąga masę fanów, zwłaszcza płci żeńskiej. Michał ma ogromną ilość wielbicielek i widać to doskonale w mediach społecznościowych, które celebryta bardzo skrzętnie pielęgnuje. Na Instagramie ma niezliczoną ilość zdjęć. Ma też świetne zadatki na modela, co doskonale pokazują całe sesje publikowane na jego profilu. Jako osobowość telewizyjna sprawdzał się doskonale będąc trenerem w programie „The Voice of Poland”. Trzykrotnie gościł też w show u Kuby Wojewódzkiego.

Michał Szpak sam o sobie mówi, że jest barwnym ptakiem. Ptaki to zwierzęta, które potrzebują wolności i swobody, co też tyczy się artysty, który bardzo często podkreśla, jak ważne są dla niego te wartości. Szczególnie widać to po jego krzykliwych strojach, które często obnażają jego ciało. Jego mieszkanie to istne gniazdko wolnego ptaka. Oto jak mieszka Michał Szpak.

1

Mieszka w centrum miasta

Michał Szpak od dłuższego czasu mieszka w Warszawie w jednym z mieszkań w samym centrum miasta. Na swoim Instagramie często umieszcza selfie, na których tle możemy dostrzec elementy wystroju apartamentu.

2

Kocha swoich bliskich

Michał Szpak uwielbia spędzać czas ze znajomymi i otaczać się dobrymi ludźmi. W mediach społecznościowych często udostępnia zdjęcia, na których widnieje wraz z bliskimi, a zwłaszcza ze swoim rodzeństwem, z którym jest bardzo blisko.

3

Dba o siebie i swoje otoczenie

Wokalista często dzieli się swoim życiem i jego media społecznościowe są prawdziwą kopalnią informacji na jego temat. Ostatnio zaczął bardzo intensywnie trenować, co za tym idzie, musiał też zmienić swoje odżywianie i dopasować dietę do wysiłku fizycznego.

4

Mieszkanie z duszą

Ze swojego mieszkania w Warszawie ma idealny widok na Pałac Kultury i Nauki. Ciekawostką jest, że w jego mieszkaniu przebywał dawniej Mieczysław Fogg.

5

Przystroił choinkę

Na Instagramie Michał Szpak pochwalił się także pięknie przystrojoną choinką. Wszystkim fanom imponowało przystrojone drzewko i życzyli mu wesołych świąt.

6

Wyznaje swoje sekrety

Zdarza mu się wrzucić na Instastory ciekawe nagrania, które uchylają rąbek tajemnic skrywanych na co dzień przed światem.

7

Czy doskwiera mu samotność?

Dba o swoje żywienie i od jakiegoś czasu wrzuca nagrania z treningów. Powyższe śniadanie przygotował dla dwóch osób, przez co fanki z zazdrością spekulowały, kim może być druga osoba.

8

Tęskni za domem

Będąc w trasie koncertowej, Michał tęskni tylko za powrotem do swojego gniazdka, o czym często wspomina pod zdjęciami w mediach społecznościowych. Jego ciepłe cztery kąty to prawdziwy raj dla muzyka. Panuje tam artystyczny nieład, jest pełno płyt, instrumentów i wielu inspirujących dzieł sztuki.

9

Kocha zwierzęta

Swoje mieszkanie dzieli z czworonogami. Na Instagramie chwalił się nie tylko sesją z kotem, ale i zdjęciem z psiakiem, który rankiem obudził go ze snu.

10

Mieszkanie gwiazdy

Michał Szpak to bez wątpienia jedna z obecnie najbardziej charyzmatycznych gwiazd w polskim show-biznesie. Przyrównuje się go do Michała Wiśniewskiego z czasów największej popularności. Michał Szpak to barwna osobowość, która zaskakuje swoim nietuzinkowym stylem bycia i takie też jest jego mieszkanie.

Źródło: pikio.pl

Share