Igor Herbut został ojcem. Artysta pokazał na Instagramie zdjęcie dziecka

Igor Herbut został ojcem. Wokalista zespołu LemON wrzucił na swój Instagram urocze zdjęcie dziecka. Przy okazji zdradził, że urodził mu się syn. „To, co się wydarzyło i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne” – napisał w opisie fotografii.

Kilka miesięcy temu Igor Herbut poinformował, że on i jego ukochana spodziewają się dziecka. Wokalista, znany między innymi z występów z zespołem LemON, pokazał wówczas zdjęcie śpioszków. Sam był bardzo tajemniczy. Igor Herbut rzadko chwali się życiem prywatnym. Na jego Instagramie próżno szukać fotografii z wieloletnią partnerką i byłą menadżerką Małgorzatą Dec.

Igor Herbut został ojcem

Tym razem Igor Herbut postanowił podzielić się ze światem radosną nowiną. Lider grupy LemON został ojcem. Kilka dni temu na świat przyszedł jego syn. Artysta pokazał na Instagramie zdjęcie dziecka.

„To, co się wydarzyło i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne. W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu. Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy!” – napisał w opisie fotografii.

Przeczytaj także: Igor Herbut w pięknej sesji z ukochaną. Miłość wisi w powietrzu

Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami.

„Super”, „Gratulacje, trzymajcie się ciepło”, „Tata będzie teraz śpiewał na dobranoc, zazdroszczę synkowi”, „Gratulacje! Dużo zdrowia dla mamy i maluszka i spokoju dla całej trójki”, „Aniołku rośnij zdrowo i dużo miłości dla Was” – napisali w komentarzach na Instagramie.

View this post on Instagram

To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne. W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! ? Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu. Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy! Dziękuję szczególnie Monice Droździel za przeprowadzenie wspaniałego porodu, rady, obecność, wiedzę, stanowczość a zarazem łagodność. Jesteś genialna! Ogromne podziękowania za prowadzenie nas od początku w wybitny sposób, dla Pani Anny Kajdy. Pani doktor, kłaniam się z wyrazami ogromnego szacunku. Profesorowi Pawłowi Kamińskiemu dziękuję serdecznie za spokój i Pana szalenie ważne decyzje i myśli. Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi Szpitala św. Zofii, który o nas dbał. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, przemiło i wyjątkowo. Jesteście wspaniali! Podziękowania dla Angeliki Niczyporuk, pani Emilii Kaczyńskiej , pani Doroty Dróżdż, Pani Ani Jakubik, Karoliny Mossakowskiej, Izy Mietki, Marty Plucinskiej, i dla wszystkich, którzy obdarowywali nas usmiechami i pomocą! ?

A post shared by Igor Herbut (@aigorek) on

My także przyłączamy się do gratulacji dla Igora Herbuta i jego partnerki.

Igor Herbut – kto to? Kariera, życie prywatne

Igor Herbut to piosenkarz i lider zespołu LemON. Wraz ze swoją grupą zwyciężył w trzeciej edycji talent show „Must Be The Music”. Igor Herbut wypromował hit „Wkręceni – Nie ufaj mi”. Oprócz śpiewania pisze również teksty i komponuje.

Wokalista zespołu LemON urodził się 17 grudnia 1990 roku w Przemkowie, w województwie dolnośląskim. Muzyk jest pochodzenia łemkowskiego i nie kryje dumy ze swoich korzeni. Igor Herbut studiował na Uniwersytecie Zielonogórskim, na kierunku jazz i muzyka estradowa. W 2011 roku założył zespół LemON. Pierwsza płyta ukazała się już rok później.

Igor Herbut rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiemy jednak, że spotyka się z Małgorzatą Dec. Wokalista rzadko pokazuje zdjęcia o osiem lat starszej ukochanej, ale czasem robi wyjątki, jak ten poniżej. Igor Herbut i jego partnerka, która kiedyś była menedżerką artysty, a teraz jest producentką telewizyjną, doczekali się pierwszego dziecka.

View this post on Instagram

polka(dots)/ poziomka / miłość

A post shared by Igor Herbut (@aigorek) on

Źródło: Plejada.pl

Share