Dominika Gwit mówi o dziecku. Szczerze wyznanie

Dominika Gwit i jej mąż Wojciech Dunaszewski świętowali niedawno pierwszą rocznicę ślubu. Aktorka często w wywiadach przyznaje, że jest szczęśliwą mężatką. Jak się okazuje, para myśli o powiększeniu rodziny. Dominika Gwit zdradziła swoje macierzyńskie plany w rozmowie z „Rewią”. Kiedy planuje ciążę?

Dominika Gwit w lipcu 2018 roku powiedziała sakramentalne „tak” Wojciechowi Dunaszewskiemu. Para niedawno na Mazurach świętowała pierwszą rocznicę ślubu. Wszystko ostatnio układa się po ich myśli. Jak się okazuje, małżonkowie w ostatnim czasie kupili dom w Warszawie. – To nasze miejsce na ziemi, tam jesteśmy szczęśliwi – powiedziała Dominika Gwit w rozmowie z magazynem „Rewia”. W nowym gniazdku para chciałaby przywitać na świecie potomstwo.

Jak zdradziła aktorka, ona i jej mąż pragną zostać niedługo rodzicami! – Nie mamy specjalnych planów związanych z dzieckiem, ale chcemy być rodzicami i mam nadzieję, że wydarzy się to już niedługo – powiedziała „Rewii” Dominika Gwit.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski poznali się w 2016 roku. Połączyło ich wspólne doświadczenie życiowe: trudna walka z nadwagą. Aktorce udało się kilka lat temu schudnąć 50 kg, a Wojciechowi Dunaszewskiemu 40 kg. Dominikę szybko dopadł jednak efekt jo-jo. Jej organizm walczy też cały czas z chorobą tarczycy. Zdiagnozowano u niej także insulinooporność i zespół metaboliczny. Walka z nadwagą znacznie lepiej poszła mężowi aktorki, który dzięki odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej, uniknął nawrotu dodatkowych kilogramów.

Mąż jest wsparciem dla Dominiki Gwit

Dominika Gwit przyznała, że czuje ogromne wsparcie w mężu. – Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Gdybym nie doświadczyła tego wszystkiego, dramatycznej walki z nadwagą, zmiany sposobu myślenia o sobie i swoim ciele, pewnie nasz związek by się nie udał. Po ślubie poczuliśmy się rodziną, mężem i żoną. Nasi najbliżsi polubili się i w pełni zaakceptowali. Relacje z Wojtkiem wciąż są takie same. Zawsze się szanowaliśmy i chcemy spędzać razem jak najwięcej czasu. Bardzo się kochamy – wyznała.

Aktorka zdaje sobie sprawę, że przed ciążą będzie musiała prawdopodobnie zrzucić kilka kilogramów.

Trzymamy kciuki za szybkie spełnienie planów!

1

2

3

4

5

6

Źródło: fakt.pl

Share