Sprawdziliśmy, jak na starość będą wyglądać gwiazdy. Zobacz

Media społecznościowe ogarnęła moda na przerabianie zdjęć w taki sposób, by zobaczyć, jak będzie się wyglądać za 50 lat. Zabawa dotarła też do polskich gwiazd, które zaczęły udostępniać własne zdjęcia na Instagramie. Poszliśmy krok dalej i sprawdziliśmy, jak znane i lubiane gwiazdy będą wyglądać w starości. Jedno jest pewne: zestarzeją się z godnością.

Internauci co jakiś czas ulegają nowym trendom, które ekspresowo rozpowszechniają się w mediach społecznościowych. Zazwyczaj biorą udział w instagramowych wyzwaniach (ang. challenge’ach) i np. oblewają się lodowatą wodą w celach charytatywnych. Użytkownicy Facebooka uwielbiają za to rozwiązywać psychotesty, w których algorytmy ustalają, jakimi byliby owocami, za ile lat wezmą ślub lub z którym bohaterem „Harry’ego Pottera” mają podobną osobowość.

Najnowszy trend polega na postarzaniu swoich zdjęć. W graficznej obróbce pomocna okazuje się np. aplikacja FaceApp, która przerabia przesłane fotki, dając naprawdę zabawne rezultaty. W kilka sekund można „zmienić” kolor włosów, „zmodyfikować” fryzurę, a także… „skorygować” płeć. Teraz w modzie jest graficzne postarzanie się o 50 lat.

Zdjęciem po przeróbce graficznej pochwalili się w sieci Zofia Zborowska i Andrzej Wrona. Efekt fotomontażu szczerze ich rozbawił, dlatego nie mogli nie pokazać go na Instagramie.

„Sikam ze śmiechu” – napisała aktorka.

View this post on Instagram

?? #dziadekandrzej #babciazosia #sikamześmiechu

A post shared by I❤️mypolishlife (@zborowskazofia) on

Aplikacji użyty też Dominika Siepka i Tulia Biczak z zespołu Tulia, który reprezentował Polskę na Eurowizji 2019.

View this post on Instagram

Princesses of China

A post shared by @ tuliabiczak on

Własnym zdjęciem pochwalił się też dziennikarz Piotr Kędzierski.

„A.D. 2047 Nie kupuj kota w worku!” – podpisał zdjęcie.

View this post on Instagram

A.D. 2047 Nie kupuj kota w worku!

A post shared by Piotr Kędzierski (@piotrkedzierski) on

Jak gwiazdy będą wyglądać za 50 lat?

Za pomocą aplikacji FaceApp postanowiliśmy sprawdzić, jak najpopularniejsze polskie celebrytki będą wyglądały za 50 lat. „Metamorfozy” gwiazd zrobiły na nas piorunujące wrażenie, a niektóre znane panie zmienią się niemal nie do poznania. Jedno jest pewne: starość jest piękna, a gwiazdy będą olśniewać pomimo upływu lat.

Tak za kilkadziesiąt lat może wyglądać Natalia Siwiec:

1

Sprawdziliśmy też, jak za 40-50 lat może wyglądać Doda. Z racji tego, że od dziecka uprawia sport, zapewne będzie w bardzo dobrej kondycji zdrowotnej.

2

Wielu internautów może się zastanawiać, jak na starość będzie wyglądała Małgorzata Rozenek-Majdan. Spieszymy z odpowiedzią.

3

Tak prawdopodobnie będzie wyglądać Barbara Kurdej-Szatan już za kilkadziesiąt lat:

4

Ewa Chodakowska jest znaną trenerką fitness. Aplikacja przewidziała, jak będzie wyglądać za pół wieku. Wciąż będzie w formie!

5

Małgorzata Socha za 50 lat wciąż będzie czarować wyglądem. Tak przynajmniej sugeruje aplikacja.

6

Jak Magda Gessler będzie wyglądać jako staruszka? Postanowiliśmy to sprawdzić. Besos!

7

Źródło: plejada.pl

Share