Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się swoją lekturą na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się swoją lekturą na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym siedzi na leżaku i czyta książkę. To „Pisarka” Katarzyny Michalak, którą gwiazda mocno poleca swoim fanom .

– Dzień dla mamy”! Coś dla ciała i coś dla ducha…Letnie popołudnie spędzam z niezwykle wciągającą lekturą. To „Pisarka” Katarzyny Michalak. Szczerze Wam polecam. Już dawno nie czytałam tak wciągającej książki! To powieść, którą autorka nosiła w sercu przez wiele lat – napisała Kożuchowska.

View this post on Instagram

Dzień dla mamy”! ☺️ Coś dla ciała i coś dla ducha…Letnie popołudnie spędzam z niezwykle wciągającą lekturą. To "Pisarka" Katarzyny Michalak. Szczerze Wam polecam. Już dawno nie czytałam tak wciągającej książki! To powieść, którą autorka nosiła w sercu przez wiele lat… #trylogiaautorska #małgorzatakożuchowska #aktorka #katarzynamichalak_pisarka #pisarka #zagubiona #marzycielka #kasiamichalak #katarzynamichalak #nowaksiążka #trylogiaautorska #terazczytam #czytamkasięmichalak#empik #bookstagrampl #booklover #czytambolubie #kochamczytac #czytamto #pieknaksiazka #wartoprzeczytac #bookworm #polskapisarka #pisarka #ożyciu #dlaniej #dziecisąważne #spełnionemarzenia #siłakobiet

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Co więcej, Kożuchowska na zdjęciu nie ma makijażu. Naturalna odsłona spodobała się fanom:

– Jak zawsze emanuje pani dobrą energią.

– Jak zawsze super pani Małgosiu.

– Bardzo dobry pomysł. Niestety teraz już coraz mniej czytamy książki.

„Pisarka” to pierwsza część trylogii obyczajowej. Bohaterką jest Ewa – pisarka, która dostaje propozycję napisania swojej autobiografii, w której prawda ma się mieszać z fikcją.

Jak wam się podoba wybór Kożuchowskiej?

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Share