Agnieszka Sienkiewicz-Gauer urodziła. Ujawniła płeć dziecka

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer urodziła. Znana m.in. z serialu „M jak Miłość” i „Przyjaciółek” aktorka kilka dni temu po raz drugi została mamą. W mediach społecznościowych zdradziła płeć dziecka. Jak poinformowała na Instagramie, na świat przyszła jej córeczka Marysia.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer w lutym poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Przez cały okres ciąży nie chwaliła się jednak swoimi zdjęciami z rosnącym brzuszkiem, ani nie informowała na bieżąco o swoim samopoczuciu w mediach społecznościowych. Po narodzinach córeczki, aktorka podzieliła się za to uroczym zdjęciem na Instagramie.

„Agnieszka Sienkiewicz kilka dni temu została po raz drugi mamą. Na świat przyszła jej córeczka Marysia. – Od kilku dni Marysia jest już z nami!!! Imprezę czas zacząć” – napisała szczęśliwa mama.

Pod wpisem aktorki posypały się gratulacje. Nie zabrakło miłych słów od Katarzyny Zielińskiej, Mai Bohosiewicz oraz innych koleżanek Agnieszki Sienkiewicz. „Witamy Marysię. Gratulacje” – cieszyła się aktorka Małgorzata Socha. „Gratulacje kochana” – napisała Paulina Krupińska.

Aktorka i jej mąż Mikołaj Gauer mają 3-letnią córkę Zosię.

1

Agnieszka Sienkiewicz przez większość ciąży nie pokazywała brzuszka. Kilka razy zrobiła wyjątek

2

Aktorka urodziła córeczkę Marysię

3

Agnieszka Sienkiewicz jest żoną Mikołaja Gauera

4

Aktorka ma teraz dwie córki: 3-letnią Zosię i małą Marysię

5

Źródło: fakt.pl

Share