Tak teraz wyglądają aktorki z filmu „Galerianki”. Przez lata zmieniły się bardzo

Tekst „jak kupisz mi dżinsy to zrobię Ci loda” przeszedł już do historii kina. Choć nie ma w tym nic śmiesznego.

Słynny dramat w reżyserii Katarzyny Rosłaniec” opowiadający historię nastolatek, które sprzedają własne ciała za… modne ubrania czy telefony, miał swoją premierę już 9 lat temu. Zobaczcie jak zmieniły się przez ten czas główne bohaterki.

1

„Galerie handlowe – współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami – czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna – Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać. Między Alicją i Mileną zaczyna tworzyć się silna więź. W tym samym czasie w Alicji zakochuje się jej rówieśnik – Michał. Dla Mileny chłopak stanie się rywalem” – można przeczytać w serwisie Filmweb.

Obraz miał przede wszystkim szokować i tak było. Również za sprawą aktorek, które świetnie wcieliły się w role. nny Kaczmarczyk, Dagmary Krasowskiej i Dominiki Gwit.

2

To było prawdziwe wyzwanie aktorskie – patologiczny obraz nastolatek.

Odtwórczyni główniej roli – początkowo nieśmiałej Alicji – miała wtedy 19 lat. Dziś Anna Kaczmarczyk wciąż realizuje się na planach filmowych, natomiast jej koleżanka – Dominika Gwit zasłynęła w mediach dzięki… ciągłemu odchudzaniu się i przybieraniu na wadze.

3

Anna Kaczmarczyk

4

Piękna aktorka ma teraz 26 lat. Zadebiutowała na ekranie w 2003 roku występem w serialu Na Wspólnej emitowanym w TVN. Zagrała też w M jak Miłość, a w 2009 roku w Galeriankach.

Później skupiła się głównie na rolach w serialach.

W 2016 roku ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

View this post on Instagram

. #hawaiianvibes ?

A post shared by ???? ???????????? (@anna_karczmarczyk) on

Dagmara Krasowska

5

Dagmara ma dziś 28 lat. Po genialnym debiucie zagrała jeszcze pizodyczne role w niskobudżetowych produkcjach.

Dominika Gwit

6

Aktorka rozwścieczyła fanów po tym jak… mocno schudła i postanowiła wydać książkę „Moja droga do nowego życia” po czym… szybko wróciła do wagi. Nie pomógł udział w „Tańcu z Gwiazdami”, bo wysiłek fizyczny sprawiał tylko, ze Dominika nabierała jeszcze większego apetytu.

„Galerianki” były jej debiutem aktorskim, widzowie mogą ją znać również z serialu „Przepis na życie”. Dziś ma 29 lat.

Źródło: wiemy.to

Share