Wiśniewski zakrył tatuaż z imieniem „Dominika” nowym. Efekt?! Sami oceńcie

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska czekają na termin rozprawy rozwodowej. W międzyczasie każde z nich stara się wymazać ze swojego życia pamiątki po nieudanym związku. Zaczęli od pozbycia się tatuaży z imieniem byłego partnera. Michał Wiśniewski nagrał filmik z salonu tatuażu, na którym widać jak poddaje się zabiegowi zakrycia niechcianego wzoru.

Kilka lat temu Michał Wiśniewski i Dominika Wiśniewska-Tajner na znak swojej miłości zrobili sobie tatuaże. Każde z nich wytatuowało sobie na przedramieniu imię swojej drugiej połówki. Czarny tusz pod skórą okazał się być trwalszy niż łączące ich uczucie. Po 7 latach małżeństwa Michał Wiśniewski nieoczekiwanie wystąpił o rozwód. Okazało się, że pozew do sądu złożył w tajemnicy przed Dominiką. Było to dla niej ogromne zaskoczenie i trudne przeżycie.

Wiśniewski i Tajner rozprawiają się z przeszłością

Jeszcze przed rozwodem zarówno Dominika Tajner, jak Michał Wiśniewski postanowili pozbyć się tatuaży, które były dowodem ich miłości. Kobieta zdecydowała się na bolesną terapię laserową. Imię – Michał zniknie z jej ciała dopiero po serii zabiegów.

Lider „Ich Troje” również nie czekał długo z pozbyciem się z przedramienia pamiątki po Dominice. Teraz na jego ciele pojawił się nowy wzór. Wiśniewski opublikował na swoim profilu na Facebooku relację, w której na żywo pokazał swoim fanom, jak poddaje się zabiegowi tatuowania.

Posted by Michał Wiśniewski on Monday, July 22, 2019

Source: facebook.com

Lider „Ich Troje” uwiecznił na swojej relacji moment, w którym tatuaż z imieniem jego (wkrótce byłej) żony zastępuje nowy wzór. Przy okazji zareklamował swojego tatuażystę. „To on właśnie robił te wszystkie dziarki, które potem musiał ukrywać. No… nie róbmy scen” – powiedział z ironicznym uśmiechem.

Jaki wzór zastąpił imię „Dominika” na przedramieniu Wiśniewskiego? Artysta postawił na symboliczny tatuaż. Zdecydował się na wytatuowanie dat urodzin wszystkich swoich dzieci.

View this post on Instagram

Taxiways. @77inktattoo

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Efekt?! Sami oceńcie.

Źródło: fakt.pl

Share