Wielki skandal w „Jaka to melodia?”. Nagranie zostało wycięte

„Jaka to melodia?” do niedawna było kultowym teleturniejem muzycznym TVP, który przyciągał przed telewizory miliony Polaków. Wszystko jednak zmieniło się wraz z odejściem ze stacji Roberta Janowskiego, teraz program jest bezustannie krytykowany przez widzów. Ostatnio znów doszło do wielkiego skandalu, a nagranie zostało wycięte.

„Jaka to melodia?” przez lata było czołową produkcją TVP, która cieszyła się gigantyczną popularnością. W głównej mierze zawdzięczała to charyzmatycznemu prowadzącemu Robertowi Janowskiemu, który był twarzą muzycznego teleturnieju. Jego odejście jednak wszystko zmieniło, a show bardzo gwałtownie straciło na popularności.

Widzowie bezustannie krytykują nowego prowadzącego, którym został Norbi, raz po raz przed kamerami dochodzi również do wstrząsających wpadek. Teraz po raz kolejny „Jaka to melodia?” znalazła się pod ostrzałem internautów. W weekendowym odcinku doszło do wielkiego skandalu, a wszystko przez wycięty przez Telewizję Polską fragment.

TVP wycięło fragment programu „Jaka to melodia?”

TVP od dawna zapowiadało, że weekendowe odcinki „Jaka to melodia?” mają być specjalne. W sobotę zmierzyć się mieli ze sobą: Marek Kościkiewicz w parze z Robertem Chojnackim oraz Saszan grająca z Julą. Tak wyjątkowe gwiazdy reklamowane specjalnym zwiastunem przyciągnęły przed telewizory wielu Polaków, niestety Telewizja Polska po raz kolejny zdecydowała się rozczarować swoich widzów.

Jak się okazało, artyści mieli okazję wykonywać swoje utwory, lecz niestety podział był na równych i równiejszych. Szansy tej nie dostała niezwykle popularna piosenkarka i blogerka Saszan. Moment, w którym artystka powinna wystąpić na scenie, został bezwstydnie wycięty bez podania przyczyny, co spotkało się z gigantycznym rozczarowaniem Polaków.

Internauci oburzeni zachowaniem producentów

Pod zamieszczony na Facebooku spotem promocyjnym przed emisją odcinków specjalnych pojawiły się dziesiątki komentarzy. Wiele osób deklarowało, na jaki występ czeka szczególnie, a wśród nich wymieniano oczywiście Saszan. Prowadzący profil „Jaka to melodia?” chętnie odpisywali internautom, aż do momentu emisji odcinka.

Gdy okazało się, że występ gwiazdy został wycięty, wpis zasypała lawina komentarzy zawiedzionych Polaków pytających o przyczyny takiej sytuacji. Na te pytania jednak administracja profilu już tak chętnie nie odpowiadała i nikt nie doczekał się wyjaśnienia.

– Gdzie się podział występ Saszan w piosence „Nie żałuję”? Zabrakło go i wiele osób było tym bardzo zawiedzionych, no wielka szkoda. I troszkę niefajnie moim zdaniem, że zostało to wycięte – ocenia internautka.

– Czekałam na wykon Saszan, szkoda że został wycięty – pisze kolejna osoba.

– Dlaczego nie było żadnego wykonania Saszan? – pyta następny zawiedziony internauta.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz