Jury przewraca oczami, gdy kobieta w ciąży wchodzi na scenę. Ale szczęki im opadają, kiedy słyszą wybór piosenki

Poświęć chwilę i zastanów się, ile razy zdarzyło Ci się osądzać kogoś na podstawie jego wyglądu fizycznego? Sądzę, że bez względu na to, jak mili i mądrzy jesteśmy, bezwiednie przyjmujemy założenia o ludziach, o których nic nie wiemy. To leży w naturze ludzkiej. Najczęściej okazuje się, że byliśmy w błędzie i wtedy głupio nam, że źle kogoś oceniliśmy.

Jest to kolejny przykład tego, dlaczego nigdy nie powinniśmy oceniać książki po okładce.

Kiedy ta przyszła matka weszła na scenę ukraińskiego X-Factora, wszystkie oczy wpatrywały się w nią zastanawiając się, czy to odpowiednie miejsce dla matki w tak zaawansowanej ciąży.

Ale 25-latka była zdeterminowana, by udowodnić ludziom, że tak. Bardzo pewna siebie, zdecydowała się wykonać jedną z piosenek Whitney Houston, co dodatkowo rozbudziło wątpliwości co do sensu jej obecności na scenie.

Kiedy jej głos w piosence „I Have Nothing” wypełnił salę, wszyscy już wiedzieli, że to będzie jeden z najbardziej pamiętanych występów w historii programu. Brzmiał wspaniale, mimo płodu rozpychającego się po jej przeponie.

Trzeba odwagi by zdecydować się zaśpiewać piosenkę Whitney Houston przed sędziami, którzy dostają wynagrodzenie za brutalną szczerość i bez ogródek powiedzą ci, co jest nie tak z twoim śpiewem. Te wysokie dźwięki typowe dla Whitney Houston są naprawdę trudne do wykonania i wymagają wielu głębokich oddechów. Teraz wyobraź sobie, jak próbujesz wydobyć je, nosząc dziecko, które pobiera twój tlen. Ale ona zrobiła to brawurowo. Mamy nadzieję, że jej dziecko stanie się jednym z jej najbardziej lojalnych fanów.

Publiczność i wszyscy sędziowie uświadomili sobie jak potężny głos ma ta kobieta. Nie żałowali owacji na stojąco, włączając w to sędziego, który wcześniej wyglądał, jakby nie aprobował jej bycia na scenie w czasie ciąży.

To dziecko będzie szczęśliwe, że ma tak odważną i zdecydowaną matkę.


Source: youtube.com

Źródło: webniusy.com

Share

Dodaj komentarz