Jarosław Kaczyński w szpitalu. Prezes PiS nadal ma problemy ze zdrowiem

Jarosław Kaczyński odwiedziła szpital. Aby dostać się do budynku, potrzebował pomocy kul. Czyżby to nie koniec problemów zdrowotnych lidera Prawa i Sprawiedliwości?

1

Jarosław Kaczyński odwiedził szpital. Z jego zdrowiem wyraźnie nie jest najlepiej, bo aby dostać się do środka potrzebował kul. Prezes wyglądał na obolałego. Przypomnijmy, że szef partii PiS przebywał na początku lata w szpitalu. Wtedy spędził długie 37 dni na leczeniu chorego kolana. Przeszedł jedną operację, mowa była także o kolejnym zabiegu, jednak ostatecznie media nie potwierdziły tej informacji. Od tamtego czasu Kaczyński wydawał się coraz bardziej zdrowieć, teraz jednak na jaw wychodzi całkowicie nowa informacja.

– Przebieg choroby był złożony i wymagał leczenia interdyscyplinarnego. Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego był taki, że nieprzyjęcie go do szpitala zagrażałoby jego życiu- tak sprawę skomentował minister zdrowia.

Kaczyński nadal musi odwiedzać szpital z powodu leczenia ambulatoryjnego. W komunikacie, jaki media otrzymały 8 czerwca, 69-latek cierpi na chorobę zwyrodnienia stawów.

Jarosław Kaczyński naprawdę chory?

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że 26 września ma odbyć się rozprawa sądowa w rozprawie Kaczyńskiego z Wałęsą. Lider PiS przedstawił w sądzie zwolnienie lekarskie, dzięki któremu został zwolniony z udziału w rozprawie. Gdy te informację trafiły do opinii publicznej, swojego oburzenia nie krył laureat pokojowej nagrody nobla Lech Wałęsa.

– Panie Kaczyński. Pozwał mnie Pan a boi się Pan stawić w sądzie. Przysłał Pan zwolnienie, że ze względu na stan zdrowia – taki post zamieścił Wałęsa na jednym z portali społecznościowych. Być może problemy zdrowotne lidera PiS są naprawdę duże, a może kolejne wizyty w szpitalu są tylko usprawiedliwieniem do nie wzięcia udziału w rozprawie.

Zwyrodnienie stawów czy coś poważniejszego?

Zwyrodnienie stawów to oficjalna przyczyna, przez którą Kaczyński regularnie powraca do szpitala. Wśród internautów i dziennikarzy pojawiły się jednak wątpliwości. Prezes partii tak często odwiedza lekarza, że zaczęto podejrzewać dużo poważniejszą chorobę. Najczęściej powtarzaną spekulacją jest rak trzustki.

Źródło:pikio.pl

Share

Dodaj komentarz