Gessler wejdzie do polityki? Chce zostać ministrem, ostre słowa

Magda Gessler jest jedną z najbardziej barwnych i charyzmatycznych gwiazd polskiego show-biznesu. Celebrytka chętnie bierze udział w kolejnych zawodowych projektach, jednak niewielu fanów spodziewało się, że restauratorkę zainteresuje… wejście do świata polityki. Ku ich zaskoczeniu, prowadząca „Kuchennych rewolucji” zastanawiała się niegdyś nad obraniem podobnej ścieżki.

Magda Gessler jest znana widzom przede wszystkim z udziału w licznych programach telewizji TVN, które najczęściej sama prowadzi. Jak zaznacza, stara się odmieniać oblicze polskiej gastronomii oraz wynajdywać ogromne kulinarne talenty, których w naszym kraju nie brakuje. To właśnie jej upartość oraz determinacja sprawiły, że pokochały ją miliony fanów.

Czy Magda Gessler chce zostać politykiem? Widzowie zadziwieni!

Fani doskonale wiedzą jednak o tym, że gwiazda jest wszechstronnie uzdolnioną osobą, która nie boi się nowych wyzwań. Kiedy więc w wywiadzie dla dziennik.pl ujawniła, że byłaby zainteresowana karierą polityczną, wielu widzów zareagowało naprawdę entuzjastycznie.

– Powiem zupełnie szczerze, że gdybym mogła być ministrem turystyki, bardzo chętnie bym z tego skorzystała. Nie wiem, czy w tej chwili, ale 10 lat temu miałabym na to ogromną ochotę z tego powodu, że my nie umiemy zareklamować Polski – powiedziała stanowczo Magda Gessler, zaskakując wielu sympatyków.

Restauratorka nie szczędziła jednak także krytyki polskim politykom, którzy obecnie odpowiadają za obraz naszego kraju na arenie międzynarodowej. Gwiazda wytknęła im szereg najważniejszych błędów, mających się przyczyniać do ciągłego niedoceniania Polski przez turystów z całego świata.

Co Magda Gessler zmieniłaby w polskiej polityce?

– Polska ma w tej chwili genialne hotele, cudowne restauracje i już przygotowanych ludzi. Poza tym, gdybyśmy zaczęli się naprawdę reklamować, wielu Polaków wróciłoby do Polski. Polska odstrasza, bo nasz rząd nie docenia nas samych. Mówienie, że jesteśmy fantastyczni, nie wystarczy. To trzeba jeszcze pokazać – stwierdziła celebrytka, znana widzom przede wszystkim z programów „MasterChef” oraz „Kuchenne rewolucje„.

Wielu sympatyków gwiazdy stanowczo przyznało jej rację, zgadzając się z tezą, że Polska nie jest wystarczająco doceniana przez turystów. Niektórzy twierdzili także, iż bardzo chętnie poparliby ją w drodze do objęcia rządowego stanowiska.

Natłok zawodowych obowiązków Magdy Gessler może jednak sprawić, że ostatecznie nigdy nie będzie jej po drodze z krajową polityką. Jej opinia może jednak stanowić ważny drogowskaz dla tych, którzy będą starali się promować polską turystykę na całym świecie.

Share

Dodaj komentarz