Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie

Krystyna Pawłowicz słynie ze swoich kontrowersyjnych zachowań i oburzających wypowiedzi. Chyba każdy pamięta jeszcze jej spór z Jurkiem Owsiakiem, który zakończył się w sądzie. Organizator Pol’and’Rock postanowił wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Zachwycił internautów.

Krystyna Pawłowicz należy do osób, które bardzo łatwo wpadają w gniew. Często zdarza się, że posłanka najpierw da się ponieść negatywnym emocjom, a dopiero później zastanawia się nad sensem własnych reakcji. Dotkliwie odczuł to Jurek Owsiak, który musiał walczyć z nią w sądzie. Niedawno upublicznił niezwykłe oświadczenie skierowane do posłanki.

Krystyna Pawłowicz często daje się ponieść emocjom. Nie odpuściła nawet Owsiakowi

Skłonność Krystyny Pawłowicz do ulegania emocjom i powierzchownemu traktowaniu spraw ciągle daje o sobie znać. Doskonale obrazuje to przykład sytuacji z okresu Wielkanocy, gdy ambasador Stanów Zjednoczonych złożyła życzenia z okazji żydowskiego święta, o którym polska polityk nie miała pojęcia. Oskarżyła wtedy Georgette Mosbacher o prowokację, wykazując się ignorancją.

Podobnie wyglądała sprawa dotycząca Jurka Owsiaka i facebookowego fanpage’a. Chodzi o stronę „Ruch na rzecz wy*********a Krystyny Pawłowicz w kosmos”, którą organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chciał usunąć z mediów społecznościowych. Posłanka jednak opacznie zrozumiała całą sytuację i oskarżyła go o prowadzenie tej strony. Strony konfliktu nie mogły się porozumieć, a afera znalazła swój finał w sądzie.

Jurek Owsiak postanowił po raz kolejny odnieść się do tych zdarzeń w swoim poście na Facebooku. To, co napisał, wzbudziło zachwyt wśród internautów. Nie mogą się doczekać reakcji adresatki tych słów.

Jurek Owsiak wydał oficjalne oświadczenie skierowane do posłanki PiS. Internauci są zachwyceni

Jurek Owsiak zaproponował swojej przeciwniczce w sądzie tak zwaną fajkę pokoju. Przekazał słowa, jakie prawdziwy twórca „Ruchu…” napisał do niego w prywatnej wiadomości. Krystyna Pawłowicz może być bardzo zaskoczona.

Autor kontrowersyjnego fanpage’a przeprosił za całe zamieszanie, jakie spowodował i przyznał, że nikt poza nim nie miał wpływu na treści, jakie się na nim pojawiały. Postanowił tez usunąć stronę z Facebooka.

– Zaznaczam – twórcy osobiście nie znam. Natomiast po tym jego oświadczeniu, jak sama Pani widzi, kilka wytoczonych przez Panią spraw, tak karnych jak cywilnych, runęło. Jest tak, jak mówiłem również w sądzie – nie ja ten Ruch stworzyłem i nie mam z nim nic wspólnego. Dlatego proponuję Pani fajkę pokoju, aby nie męczyć sądów i nie marnować naszego osobistego czasu -napisał Owsiak.

Stoicki spokój i chęć pojednania po wszystkich przykrych doświadczeniach zachwyciły internautów, którzy okrzyknęli post jako „cudowny”, a samemu zainteresowanemu pogratulowali klasy. Krystyna Pawłowicz jak na razie nie odpowiedziała na wpis, jednak prawdopodobnie to tylko kwestia czasu.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz