Kochały go miliony kobiet. Ronn Moss z „Mody na sukces” ma 67 lat i znacznie się zmienił

Gdy mówimy o Ronnie Moss, wiele osób może nie kojarzyć o kim mowa. Sytuacja zmienia się jednak o 180 stopni, gdy spojrzymy na jego serialową rolę.

To właśnie on grał Ridge’a Forrestera w kultowym serialu „Moda na sukces”. Serialu, który zarówno w Polsce jak i na całym świecie cieszył się ogromną popularnością. Aktor grający amanta 4 marca 2019 skończył 67 lat. Jak dzisiaj wygląda Ronn Moss? Trzeba przyznać, że jak na swój wiek, rewelacyjnie.

Serial „Moda na sukces” nie miał i nie ma sobie równych. Był emitowany w prawie 100 krajach na całym świecie. Z tego tytułu został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa. W 2008 serial oglądany był przez 26,2 mln ludzi na całym świecie. Moda na sukces jest najdłużej emitowanym serialem telewizyjnym w Polsce. Jego premiera miała miejsce w naszym kraju 5 września 1994 w TVP1. Ostatni odcinek w TVP1 wyemitowano 9 grudnia 2014. Serial został zdjęty z anteny po 20 latach emisji z powodu malejącej oglądalności i wysokich kosztów licencyjnych.

1

Każdy kto oglądał „Modę na sukces” wie, kim jest serialowy Ridge czy Brooke. Pierwszy z tej dwójki po raz ostatni pojawił się na planie w 2012 roku.

– „Trzeba było mieć sporo dystansu i często się śmiać, żeby móc wytrzymać na planie… Byłem związany z jedną postacią przez ponad ćwierć wieku. To szmat czasu. W tej chwili chcę próbować nowych rzeczy i rozwijać się” – mówił w rozmowie z dziennikarzami aktor.

2

Aktor przez lata uznawany był za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn świata. Jak wygląda dzisiaj? Pomimo upływu lat, śmiało można stwierdzić, że czas się dla niego zatrzymał. Nie ma co się dziwić, że media z całego świata donoszą, że gwiazdor poddał się operacjom plastycznym. W końcu odniósł się do tego sam zainteresowany. Ronn Moss definitywnie zaprzecza plotkom i zapewnia, że nigdy nie poprawiał swojej urody.

– „Wszyscy podejrzewają mnie o ogromną ilość operacji plastycznych. Nie miałem ani jednej. Jestem po prostu szczęściarzem” – zdementował plotki Moss.

Nie zmienia to faktu, że aktor nie odniósł się do dobrodziejstw medycyny estetycznej w postaci botoksów i wypełniaczy. Pytanie czy zrobił to celowo.

Ronn Moss od zawsze był w obiektem westchnień wielu kobiet. Gwiazdor wielokrotnie pokazywał się u boku Lynnette Cole, miss Tennessee 2000 roku. Wybranka aktora nie była jednak jego życiową miłością.

3

Pierwszą żoną gwiazdora była pisarka Shari Shattuck. Para doczekała się dwóch córek – Creason Carbo (ur. 26 lutego 1994) i Calee Modine (ur. 19 listopada 1998). Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Para rozstała się w 2002 roku. Powodem rozwodu był romans żony z Josephem Stachurą, dyrektorem artystycznym Knightsbridge Theatre. Moss dowiedział się o romansie żony z brukowców.

4

W 2009 roku Moss ożenił się z Devin DeVasquez, byłą gwiazdą magazynów dla dorosłych. 25 września 2009 roku pobrali się i są razem aż do teraz.

Moss lubi metamorfozy, a szczególnie te dotyczące włosów. Wielokrotnie je farbował i eksperymentował z długością.

67-letni dziś Ronn Moss skupia się przede wszystkim na swojej… karierze muzycznej! Gwiazdor gra na gitarze i śpiewa. Wydał już nawet dwie solowe płyty: ‚I’m your Man’ (2000) oraz ‚Uncovered’ (2005). Czy to oznacza, że skończył z aktorstwem? Niekoniecznie, bowiem możemy podziwiać go na wielkim ekranie – gra głównie epizody i role drugoplanowe. W ostatnich latach można go było zobaczyć w „This Is Our Christmas”, „The Brentwood Connection” czy „The Next Mrs. Jacob Anderson”.

5

Pomimo wieku gwiazdor wciąż jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie publikuje mnóstwo zdjęć. Dzieli się ze swoimi fanami, zarówno życiem prywatnym, jak i zawodowym.

Źródło: wiemy.to

Share

Dodaj komentarz