Marta Kaczyńska przeżywa żałobę. Jej wpis ściska serce

Marta Kaczyńska opublikowała właśnie prywatne zdjęcie, które wskazuje, że wciąż przeżywa głęboką żałobę. Córka pary prezydenckiej chciała w ten sposób pokazać, że nadal pamięta o swoich rodzicach.

Marta Kaczyńska pomimo dość skandalicznego życia, stara się na bieżąco informować śledzących jej życie Polaków o prywatnych nastrojach. Publikowała zdjęcia z wesela, teraz chwali się szczęśliwym macierzyństwem. Dziś jednak opublikowała zdjęcie wraz z Lechem i Marią Kaczyńskimi, którzy zostali sfotografowani w wyjątkowo beztroskim momencie.

Marta Kaczyńska wciąż przeżywa żałobę. Czy córka pary prezydenckiej pogodziła się ze stratą rodziców?

Na zdjęciu ona – nastolatka, w środku Lech Kaczyński, z boku Maria. Wszyscy przytuleni i uśmiechnięci. Wspomnienia wciąż odżywają w prawniczce, a ich przejawem jest korespondowanie z fanami poprzez media społecznościowe.

Entuzjaści Kaczyńskiej i wyborcy jej ojca natychmiast zaczęli komentować zdjęcie, pokazując, że wciąż pamiętają o tym wybitnym polityku.

– Nam wszystkim brakuje twoich rodziców. Od ich śmierci rozpoczął się reżim w Polsce. Twój tata nigdy by nie pozwolił na łamanie Konstytucji, nigdy nie tolerowałby nacjonalizmu i faszyzmu w Polsce. Zawsze dbał o dobre kontakty dyplomatyczne z sąsiadami… – napisał jeden z użytkowników.

– Piękne chwile kochającej się rodzinki – czytamy dalej.

– Cudowni ludzie – pisze jedna z entuzjastek rodziny Kaczyńskich.

Widać, że pomimo ośmiu lat od tragedii prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, Marta wciąż tęskni za rodzicami. Straty nie rekompensuje jej nawet własna rodzina, którą właśnie buduje z nowym mężczyzną.

Marta Kaczyńska prywatnie

Niedawno wyszła za mąż po raz trzeci za Piotra Zielińskiego – biznesmena. Niedługo po ślubie urodziło się dziecko pary – po raz pierwszy pojawił się w życiu Kaczyńskiej syn. Ona – z wykształcenia jest prawnikiem, jednak na co dzień zajmuje się komentowaniem bieżącej polityki. Pisze felietony do prawicowego tygodnika opinii.

Wielu krytykuje Martę Kaczyńską za jej konserwatywne poglądy, których… nie wdraża we własne życie. Jednak w obliczu tęsknoty dziecka za rodzicem, wszyscy zdają się podchodzić do kobiety z ogromną empatią.

1

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz