Jackowski ujrzał przyszłość Wassermann. Wszystkie jej plany obrócą się w ruinę

Krzysztof Jackowski bardzo często porusza w swoich przepowiedniach naprawdę gorące, kontrowersyjne tematy. Tym razem jasnowidz wypowiedział się szczerze o swych przeczuciach odnośnie do wyników tegorocznych wyborów samorządowych 2018. Jego wizja nie jest zdecydowanie pozytywna dla kandydatki na prezydenta Krakowa, Małgorzaty Wassermann.

Krzysztof Jackowski od lat prowokuje wśród polskiej opinii publicznej skrajne emocje. Pomimo licznych ostrzeżeń policji oraz ekspertów, wielu internautów wciąż wierzy w przepowiednie krajowych jasnowidzów, często ufając im bardziej niż oficjalnym prognozom specjalistów w danej dziedzinie.

Jako że wielu przepowiadaczy nie traci na popularności, chętnie wypowiadają się nie tylko na tematy społeczne, ale także polityczne. Najbardziej popularny spośród polskich jasnowidzów, Krzysztof Jackowski, zajął właśnie swoje stanowisko w sprawie wyników wyborów samorządowych 2018 w największych miastach. Jego wizja okazuje się dla niektórych kandydatów naprawdę miażdżąca.

Krzysztof Jackowski o wyborach samorządowych 2018

Jednym z najbardziej burzliwych pytań, które dziennikarze Onetu zadali medium, była kwestia prezydentury w Krakowie. Jasnowidz musiał ujawnić, czy jego zdaniem Małgorzacie Wassermann uda się wygrać i zastąpić na tym stanowisku dotychczasowego gospodarza, który ubiega się także o reelekcję, Jacka Majchrowskiego.

Jak stwierdził Krzysztof Jackowski, w jego odczuciu kandydatka związana ze Zjednoczoną Prawicą nie zdobędzie dominującej ilości głosów. Ostatecznie Wassermann ma więc przegrać z Majchrowskim i nie objąć stanowiska prezydenta Krakowa. Nie oznacza to jednak, że dobry czas dla Prawa i Sprawiedliwości nagle się skończy. Według jasnowidza potrwa on jeszcze stosunkowo długo.

Kiedy Prawo i Sprawiedliwość straci władzę w Polsce? Kto wygra wybory samorządowe 2018?

– Jest to jeszcze czas wzrostowy dla PiS-u. Ludźmi włada ta wojna polsko-polska. W tej chwili w odsieczy, w takiej przegranej jest Platforma Obywatelska i to się jeszcze nie skończyło. Ta fala przegranej się jeszcze nie skończyła i uważam, że te wybory na pewno jeszcze będą zyskowne dla Prawa i Sprawiedliwości – stwierdził szczerze Krzysztof Jackowski, którego opinia podzieliła polskich wyborców.

Warto zaznaczyć, że jasnowidz zdecydował się także skomentować swoje przewidywania odnośnie do zwycięzców w wyścigu po prezydenturę w Warszawie oraz Gdańsku. Jego zdaniem gospodarzem stolicy w drugiej turze zostanie jeszcze w tym roku Patryk Jaki. W Gdańsku prezydenturę utrzyma Paweł Adamowicz, pokonując promowanego przez Koalicję Obywatelską Jarosława Wałęsę.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz