Para młoda tańczyła pierwszy taniec do piosenki z lat 80. Goście nie mogli oderwać oczu

Pierwszy taniec ślubny to jeden z momentów, który niemal zawsze ma miejsce na samym początku każdej weselnej imprezy. Pary często robią wszystko, aby zaprezentować się podczas tych kilku minut z jak najlepszej strony. W tym celu uczęszczają na zajęcia taneczne, przygotowują specjalne choreografie i poświęcają godziny, aby zatańczyć przed zgromadzonymi gośćmi. Tak było chociażby w przypadku tej pary. Jej taniec ślubny dosłownie podbił serca internautów.

Goście nie mogli oderwać wzroku

4-minutowe nagranie z pierwszego tańca młodej pary zostało zamieszczone w serwisie YouTube. Choreografia i dobór muzyki sprawiły, że ciężko oderwać od nich wzrok. Nie ma się więc co dziwić, że ich popis na parkiecie spotkał się z gromkimi brawami, a wideo obejrzało już niemal pół miliona osób. Nie zabrakło również pełnych zachwytu komentarzy.

W końcu jakaś para, która naprawdę potrafi tańczyć. Bez żadnych wymuszonych układów, które bez umiejętności tanecznych wyglądają bardzo sztucznie.

Aż buźka się uśmiecha, jak się na was patrzy. Cudownie

Nie mogę się napatrzeć. REWELACJA!

Świetne! Wśród tych wszystkich walców i jakichś dziwnych, silących się na oryginalność choreografii, to wyszło Wam naprawdę genialnie

Najpiękniejszy pierwszy taniec, jaki tu na YouTube widziałam

Zjawiskowy pierwszy taniec w stylu lat 80. do utworu Chris Norman & Suzi Quatro, „Stumblin’ In” możesz obejrzeć poniżej.


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz