Pierwszy odcinek „Jaka to melodia?” bez Janowskiego wkurzył widzów

„Jaka to melodia?” to program, który towarzyszy telewidzom Telewizji Polskiej już od ponad dwudziestu lat. Wydawałoby się, że program nie może funkcjonować bez swojego wieloletniego prowadzącego Roberta Janowskiego. Jednak w obliczu ostatnich wydarzeń na linii Janowski-TVP, stacja zdecydowała się zmienić formułę i prowadzącego. W tej roli zadebiutował Norbi.

„Jaka to melodia?” powróciła na ekrany wraz z jesienną ramówką Telewizji Polskiej. W programie zaszło jednak wiele zmian. Tą najszerzej komentowaną jest zmiana gospodarza programu. Po 21 latach zakończyła się współpraca stacji z Robertem Janowskim, a w nowej roli zadebiutował Norbi.

„Jaka to melodia?” z nowym prowadzącym

Nowy prowadzący, to również nowa formuła programu. W założeniach obecnej wersji popularnego muzycznego show, poza zwykłymi odcinkami, regularnie będą pojawiać się odcinki teleturnieju z udziałem gwiazd.

Taka też odsłona zagościła w premierowym odcinku nowej serii. Udział w nim wzięły aktorki znane z serialu TVP „Dziewczyny ze Lwowa” Magdalena Wróbel, Monika Jarosińska i Magdalena Pociecha.

Telewidzowie już od początku zorientowali się, że większość ich przypuszczań znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości. Czołówka programu zdradziła, że już w pierwszych odcinkach telewidzowie usłyszą jedyny hit Norbiego „Kobiety są gorące”.

Na scenie w studio nie zabrakło również występów na żywo znanych gwiazd. Swoje utwory zaprezentowali: Kasia Kowalska, Lena Zuchniak, Fun Factory, Enej, Orchestral Manoeuvres in the Dark oraz Maryla Rodowicz

Komentarze widzów nie pozostawiają złudzeń

Fani serialu są w dużej mierze niepocieszeni z obrotu spraw. Szeroko podkreślają, że prawdziwym duchem programu był były prowadzący Robert Janowski.

– Co za żenada!! Zastąpić Janowskiego takim pajacem!! Zniszczyli kultowy program, nie będę już więcej tego gówna oglądać!! – pisze wyraźnie oburzony internauta.

– Bardzo szkoda dawnego programu prowadzonego przez pana Roberta. Był prowadzony z klasą, profesjonalnie i z wielką wiedzą muzyczną pana Roberta – komentuje jeden z internautów.

– Żądamy przywrócenia Roberta Janowskiego – pisze kolejny.

Telewidzowie mają również pretensję o sposób, w jaki Norbi dyryguje programem.

– Z programu muzycznego zrobiono marnej jakości kabaret. W dodatku Norbi nie panuje nad zawodniczkami, wchodzą mu na głowę – to tylko jeden z niepochlebnych komentarzy.

– No gdzie to odświeżenie tego programu?! Jedyną chyba zmianą jest tylko to, że prowadzący zwraca się do uczestniczek: kochanie – komentuje jeden z telewidzów.

Źródło:pikio.pl

Share

Dodaj komentarz