Brudziński ujawnia, jak długo będzie rządził Kaczyński

Szef MSWiA na antenie Polsat News zapewniał, że Prawo i Sprawiedliwość będzie długo cieszyć się poparciem wyborców. – Przez wiele lat Jarosław Kaczyński będzie naszym liderem i będzie nas prowadził do kolejnych zwycięstw – mówił Joachim Brudziński.

Gość programu „Wydarzenia i Opinie” powiedział, że „PiS poradzi sobie znakomicie zarówno kiedy będę zaangażowany w wybory (samorządowe – przyp. red) i kiedy nie będę w nie zaangażowany”.

Zdaniem szefa MSW partia będzie sprawna i będzie wygrywać, ale pod jednym warunkiem. Jakim? – Że będzie nam towarzyszyła pokora i przekonanie, że mamy z kim przegrać, bo jak wpadniemy w taką butę i arogancję, jak nasi poprzednicy, którzy ustami swojego lidera Donalda Tuska mawiali, że PO nie ma z kim przegrać, to ich Polacy bardzo szybko nauczyli pokory – tłumaczył Brudziński.

Podkreślił, że politycy PiS są pewni, że „przez wiele lat Jarosław Kaczyński będzie liderem i będzie nas prowadził partię do kolejnych zwycięstw”. – Nikt lepiej od niego nie uczy nas, polityków, również tego szczebla rządowego, bo tu przytrafiały nam się wpadki, takiej odpowiedzialności i pokory – stwierdził.

Brudziński ujawnia, jak długo będzie rządził Kaczyński

1

Szef MSWiA na antenie Polsat News zapewniał, że Prawo i Sprawiedliwość będzie długo cieszyć się poparciem wyborców

2

Polityk powiedział, że Jarosław Kaczyński będzie liderem partii i będzie ją prowadził do kolejnych zwycięstw jeszcze przez wiele lat

3

Zaznaczył, że „PiS poradzi sobie znakomicie zarówno kiedy będę zaangażowany w wybory (samorządowe – przyp. red) i kiedy nie będę w nie zaangażowany”

4

powiedział, że „PiS poradzi sobie znakomicie zarówno kiedy będę zaangażowany w wybory (samorządowe – przyp. red) i kiedy nie będę w nie zaangażowany”. Zdaniem szefa MSW partia będzie sprawna i będzie wygrywać, ale pod jednym warunkiem. Jakim?

5

PiS musi pamiętać, że ma z kim przegrać, bo jak wpadniemy w taką butę i arogancję, jak poprzednicy, to wyborcy szybko ich nauczą pokory

 

Źródło:fakt.pl

Share

Dodaj komentarz