Co Ci wróżą gwiazdy? Wielki horoskop na 2019

Zrobiłaś już listę noworocznych postanowień? Sprawdź, którym z twoich planów gwiazdy szczególnie sprzyjają. Zobacz roczny horoskop 2019 dla wszystkich znaków zodiaku!

Baran

Jowisz usunie z twojej drogi wszelkie przeszkody. Wreszcie znajdziesz więcej czasu dla siebie.

MIŁOŚĆ: Saturn sprawi, że zaczniecie się z partnerem lepiej rozumieć. Singielki nie będą narzekać na brak zainteresowania, ale dopiero wspólny wyjazd pokaże, kto tak naprawdę jest ważny.

RODZINA: Pierwsza połowa roku sprzyja odpoczynkowi i uporządkowaniu rodzinnych spraw. W kwietniu i maju Wenus w koniunkcji do twojego znaku pomoże ci spełnić najskrytsze marzenia.

KARIERA: Nie poświęcaj wszystkiego dla pracy. O pieniądze i tak nie musisz się martwić, więc po prostu rób swoje i dbaj o dobre kontakty, bo pojawi się możliwość współpracy z ważną osobą.

ZDROWIE: Kontroluj ciśnienie. Pomyśl o wyjeździe do SPA lub sanatorium. Nawet krótki odpoczynek będzie miał zbawienny wpływ na twoje nerwy.

WAŻNE DATY: 20.04 – 14.05, 27.06 – 20.08

KARTA TAROTA RYDWAN: To bardzo pomyślna wróżba! Jej moc pomoże ci pokonywać przeszkody i podejmować szybkie, lecz trafne decyzje. Ochroni cię przed niebezpieczeństwem podczas dalekich podróży.

Byk

Uran w koniunkcji do twojego znaku pomoże pozbyć się ograniczeń, a wszelkie zmiany tylko wyjdą ci na dobre.

MIŁOŚĆ: Jeśli jesteś w związku, zadbaj o wspólny czas nie tylko od święta, ale i na co dzień. Singielki mają szansę na prawdziwe uczucie. Jowisz w grudniu będzie sprzyjał decyzjom o wspólnym życiu.

RODZINA: Zamiast skupiać się na nieistotnych drobiazgach, częściej doceniaj swoich bliskich. Wyznacz im nowe cele, np. odświeżenie mieszkania. Może wspólnymi siłami wreszcie dokończycie zaplanowane prace?

KARIERA: Uran otworzy nowy rozdział w twojej karierze. Nauczysz się stawiać na swoim, a niezależność tylko wyjdzie ci na dobre. Na większe pieniądze możesz liczyć jesienią.

ZDROWIE: Pora pomyśleć o swojej kondycji i spróbować nowych dziedzin sportu. Tylko w marcu postępuj ostrożnie, bo Mars radzi unikać ryzyka i bardziej dbać o zdrowie.

WAŻNE DATY: 15.05 – 8.05, 14.09 – 7.10

KARTA TAROTA CESARZOWA: Przynosi bezpieczeństwo materialne, a także płodność i szczęście. Jej aura zachęca do korzystania z uroków życia i rozwijania zdolności artystycznych. Powiększania rodziny.

Bliźnięta

Jowisz przyniesie ci nowe, ekscytujące hobby, więc korzystaj z życia, zamiast zastanawiać się czy wypada robić podobne rzeczy.

MIŁOŚĆ: W czerwcu Wenus w twoim znaku zapowiada przełom. Znów poczujesz się kochana. Singielki mogą poznać kogoś, na kogo od dawna czekały. W sprawach sercowych słuchaj intuicji, a nie plotek.

RODZINA: Poczujesz, że masz serdecznie dość nadmiaru domowych zajęć, ale dopiero wiosną wszystko ułoży się po twojej myśli. W tym roku czekają cię też dłuższe wakacje i niezapomniane, rodzinne spotkania.

KARIERA: Dojdzie do skutku inwestycja, o jakiej skrycie marzysz, ale w maju bądź ostrożna, bo współpraca z kimś nierozsądnym może kosztować cię sporo nerwów.

ZDROWIE: Nie grożą ci poważne kłopoty, ale mimo wszystko warto zadbać o wątrobę i unikać tłustych potraw. Kondycję skóry i włosów poprawisz naturalnymi sokami.

WAŻNE DATY: 1.03 – 25.03, 9.06 – 2.07

KARTA TAROTA UMIARKOWANIE: Oznacza czas wolny od napięć i zachęca do rozwoju duchowego. Przypomnij sobie o swoich marzeniach i niezrealizowanych planach. Nadeszła pora, by do nich powrócić.

Rak

Uran w sekstylu sprawi, że pozbędziesz się ze swojego otoczenia osób, którym nie warto ufać i otworzysz na nowe znajomości.

MIŁOŚĆ: Nie pozwól, aby inni wtrącali się w twój związek, a wszystko dobrze się skończy. Wakacje wykorzystaj na wspólny urlop. Ostrożne z natury singielki dopiero w grudniu odważą się wyznać, co naprawdę czują.

RODZINA: Dotąd poświęcałaś się dla innych, ale w tym roku nauczysz się dbać o siebie. Rób tak, aby tobie było wygodnie, a od lipca w relacjach z bliskimi zapanuje upragniony spokój. Uran w sekstylu sprzyja też nowym przyjaźniom.

KARIERA: Działaj, zamiast doszukiwać się spisków, a pod koniec roku Jowisz sprawi, że zostaniesz wybrana do pełnienia ważnej funkcji albo otrzymasz intratną propozycję finansową.

ZDROWIE: Saturn w opozycji do twojego znaku pokazuje przemęczenie i infekcje. Wzmocni cię dobrze zbliansowana dieta. Nie oszczędzaj na zdrowiu!

WAŻNE DATY: 15.05 – 8.06, 3.07 – 27.07

KARTA TAROTA MAG: Ta niezwykle silna postać zachęca do brania spraw w swoje ręce. Sprawi, że uświadomisz sobie swoje atuty. Doda ci odwagi do realizacji nowych przedsięwzięć.

Lew

Nie zabraknie okazji do zabawy i świętowania. Jowisz w trygonie obudzi w tobie skrywane dotąd uczucia i niespotykaną namiętność.

MIŁOŚĆ: Znajdź czas dla partnera, a z przyjemnością odkryjesz, jak wspólne pasje i codzienne sprawy potrafią zbliżyć do siebie ludzi. W grudniu pomagaj ukochanemu w ważnych sprawach, dzięki twoim radom uniknie wplątania się w kłopoty. Singielki czeka gorący, wakacyjny romans.

RODZINA: Na początku roku ktoś spróbuje nie dotrzymać danych ci obietnic. Jednak zamiast rezygnować ze swoich planów, poszukaj nowych sprzymierzeńców, a wszystko się uda. Jowisz sprzyja udanym zakupom, a także zmianie samochodu czy mieszkania.

KARIERA: Ktoś na wysokim stanowisku stanie się wobec ciebie bardzo życzliwy, a jego nastawienie tylko przyśpieszy twoją karierę. Zaś Uran w kwadraturze ośmieli cię do zdobywania wiedzy.

ZDROWIE: Odwiedź dentystę i upewnij się, że stosujesz właściwą profilaktykę. Jeśli pragniesz schudnąć, pora zadbać o regularne ćwiczenia.

WAŻNE DATY: 28.07 – 20.08, 1.11 – 25.11

KARTA TAROTA ŚWIAT: Jedna z najszczęśliwszych kart otwierająca nowe możliwości – wielką wygraną lub awans. Sprawia, że nawet, jeśli wrócisz do szarej rzeczywistości, to inaczej spojrzysz na swoje życie.

Panna

Nadchodzą zmiany. Uwierz w swój potencjał, myśl o przyszłości, nie oglądaj się na to, co było. Wiek jest twoim atutem, a nie przeszkodą!

MIŁOŚĆ: To, że możesz liczyć na partnera, przestanie ci wystarczać. Zatęsknisz za porywami miłości. Na ożywienie będziesz musiała poczekać do jesieni. Singielki powinny zacząć znajomość na stopie koleżeńskiej, a nie czekać na uderzenie pioruna.

RODZINA: W styczniu i w maju zdenerwuje cię czyjaś nieszczerość. Nie daj sobie wmówić, że wszystko jest w porządku. Sprzęty domowe będą się psuć. Wymienisz je więc na nowe.

KARIERA: Aby utrzymać dotychczasową pozycję, będziesz musiała się dokształcić. Uwierz w siebie, jesteś dobra! Sierpień i wrzesień będą pracowite, pojawią się nowe możliwości.

ZDROWIE: Właściwa diagnoza to podstawa. Zrób wszystko, by trafić pod skrzydła dobrego specjalisty. Szczególnie uważaj na siebie w styczniu, marcu, czerwcu i październiku.

WAŻNE DATY: 21.08 – 13.09, 8.10 – 31.10

KARTA TAROTA KSIĘŻYC: Zazwyczaj nie pozwala cieszyć się życiem, rozleniwia i smuci, ale nie tym razem! Księżyc otworzy cię na nowe uczucia i emocje, zapewni upragnione powodzenie w miłości.

Waga

Czekają cię wielkie porządki w życiu prywatnym i zawodowym. Nie obawiaj się, bo Jowisz w sekstylu doda ci energii i odwagi.

MIŁOŚĆ: Nie trać czasu na znajomość z kimś, kto nie jest ciebie wart. Saturn pomoże ci ustalić granice, a Jowisz sprawi, że po burzy wzejdzie słońce. Wybredne w tym roku singielki dopiero we wrześniu za sprawą Wenus znajdą tego jedynego, właściwego partnera.

RODZINA: W wakacje poczujesz, że otwierają się przed tobą nowe możliwości, a dzieci i wnuki będą cię wspierać w działaniach – czegokolwiek by one nie dotyczyły.

KARIERA: Saturn radzi ostrożność w sprawach finansowych. W pracy trzymaj nerwy na wodzy i ucz się na cudzych błędach, a dobrze na tym wyjdziesz.

ZDROWIE: Jesteś w dobrej kondycji, ale myśląc o przyszłości warto zrobić badania, bo na jesieni możesz poczuć się wyczerpana.

WAŻNE DATY: 15.05 – 8.06, 14.09 – 7.10

KARTA TAROTA KOCHANKOWIE: Zapewnią ci powodzenie w miłości, pomogą stworzyć pełny, szczęśliwy związek oparty w równej mierze na uczuciu, co pożądaniu.

Skorpion

Poczujesz się jak gwiazda, bo wszyscy będą chcieli mieć cię po swojej stronie, a trudne sprawy rozstrzygną się na twoją korzyść.

MIŁOŚĆ: Staniesz się bardziej wyrozumiała dla partnera. Zrozumiesz, że tylko razem jesteście w stanie pokonać kłopoty. Singielki będą bawić się i flirtować, dopóki na jesieni nie zapragną stworzyć trwałego związku.

RODZINA: Bliscy będą cię wspierać w nowych dokonaniach o wiele mocniej, niż w poprzednich latach. Dzięki temu wreszcie zyskasz upragnione poczucie bezpieczeństwa.

KARIERA: Zapowiada się bardzo dobry rok. Szef cię doceni, a ponieważ Wenus w koniunkcji twojego znaku już od stycznia sprawi, że pieniądze będą płynąć do ciebie strumieniami, warto postarać się o awans lub podwyżkę.

ZDROWIE: Odzyskasz siły witalne, ale Uran radzi zmienić przyzwyczajenia i umieścić w grafiku choćby codzienny spacer.

WAŻNE DATY: 1.01 – 6.01, 8.10 – 31.10

KARTA TAROTA GŁUPIEC: Cokolwiek by się nie stało, w każdej chwili możesz zacząć od nowa. Zmienić pracę, zainteresowania, otoczenie, znajomych, a także wyrwać się z toksycznych relacji.

Strzelec

Ten rok sprzyja duchowym poszukiwaniom i rozwijaniu talentów. Przygotuj się na małą rewolucję, bo twoje życie nabierze tempa.

MIŁOŚĆ: Problemy, jakie mieliście w poprzednich latach, teraz odejdą w zapomnienie, a partner zacznie cię doceniać. Single ruszą na łowy bez odwracania się za siebie. Warto, bo w styczniu i listopadzie Wenus przyniesie nowe znajomości.

RODZINA: Pociągać cię będą wyjazdy, sztuka i sport, a to nie wszystkim się spodoba. Nie zadręczaj się wyrzutami sumienia, bo dzięki temu twoja rodzina w końcu stanie się bardziej samodzielna. Kto wie czy nie czeka was nawet przeprowadzka?

KARIERA: Jowisz w twoim znaku pomoże dostrzec nowe szanse. Uporasz się z zaległościami w urzędach. Jeśli szukasz wspólników, to na początku roku pojawią się właściwe osoby.

ZDROWIE: Poświęć sobie codziennie trochę czasu, wykonuj regularne masaże i peelingi, a odmłodniejesz bez skalpela i będziesz miała więcej energii.

WAŻNE DATY: 7.01 – 2.02, 1.11 – 19.12

KARTA TAROTA SŁOŃCE: Zawsze zapowiada radość i spełnienie. Doda ci sił, by sprostać wyzwaniom, pokonać chwilowe przeszkody i zdobyć to, na czym najbardziej ci zależy.

Koziorożec

Dobra organizacja to podstawa. Nie zostawiaj spraw na ostatnią chwilę, unikaj zaległości, a twoje starania zostaną docenione.

MIŁOŚĆ: Pluton w koniunkcji twojego znaku pomoże ci walczyć o swoje miejsce w związku. W czerwcu unikaj dwuznacznych sytuacji, bo Mars może popsuć wasz związek. Singielki w grudniu dostrzegą kogoś, dla kogo warto zmienić przyzwyczajenia.

RODZINA: Saturn sprawi, że weźmiesz na siebie poważne zadania. Będziesz rządzić i decydować o rodzinnych inwestycjach. Tylko trzymaj się z daleka od intrygantów i plotkarzy. Ktoś, kto zawsze cię wspierał, doda ci odwagi i zachęci do dalszego rozwoju.

KARIERA: Czeka cię mnóstwo spraw do załatwienia, spadnie na ciebie odpowiedzialność za ważne projekty, ale poradzisz sobie z nimi. W grudniu Jowisz przyniesie należne ci pieniądze.

ZDROWIE: Uważaj na kręgosłup i kolana, nie przeciążaj się w pracy czy podczas ćwiczeń.

WAŻNE DATY: 3.02 – 28.02, 26.11 – 19.12

KARTA TAROTA CESARZ: Umocni twoją pozycję zawodową, przyciągnie też korzystne okazje finansowe. Właściwie niczym mityczny król Midas, czego się nie dotkniesz, zamieni się w złoto. Dlatego mierz wysoko!

Wodnik

Uran przyniesie zmiany, na jakie od dawna czekałaś, więc łap okazje, zamiast niepotrzebnie rozmyślać o przeszłości.

MIŁOŚĆ: Jowisz w sekstylu zapewni ci powodzenie, nawet jeśli nie szukasz szalonych przygód. Ktoś atrakcyjny zacznie cię podrywać, a partner będzie musiał bronić swojej pozycji. Singielki mają szansę na poważny i trwały związek.

RODZINA: Pora na małą rewolucję, zwłaszcza jeśli chodzi o twój wolny czas. Zamiast za wszystkich odpowiadać, zajmij się sobą. W czerwcu i lipcu Wenus w trygonie sprzyja wyjazdom, ale Mars w kwartaturze przestrzega przed zbytnią drobiazgowością.

KARIERA: Będziesz miała ochotę zmienić swoje zawodowe życie i uciec od rutyny. Działaj, bo masz na to spore szanse!

ZDROWIE: Uran zachęci cię do aktywnego trybu życia. Zapisz się na fitness lub jogę, a uwolnisz się od stresów.

WAŻNE DATY: 1.03 – 25.03, 20.12 – 31.12

KARTA TAROTA GWIAZDA: Sprawi, że z nadzieją spojrzysz w przyszłość i dostrzeżesz nowe możliwości, których do tej pory nie zauważałaś. Z przekonaniem będziesz kroczyć nową drogą do szczęścia.

Ryby

Neptun w twoim znaku sprawi, że codziennie będziesz robić coś dobrego dla siebie, przestaniesz tracić czas na nudne, wręcz wyczerpujące znajomości.

MIŁOŚĆ: Staniesz się bardziej uduchowiona i romantyczna, co pozytywnie wpłynie na wasz związek. Także rodzina będzie was bardziej wspierać. Singielkom także się poszczęści, staną się bardziej uwodzicielskie, a Jowisz będzie sprzyjał szczęśliwym zbiegom okoliczności.

RODZINA: Częściej rób sobie wolne od obowiązków. Trochę odmiany i luzu poprawi ci humor, a tym samym i nastrój panujący w twojej rodzinie. Pamiętaj, zwłaszcza we wrześniu, aby nie wracać do starych spraw i nie psuć dobrych relacji.

KARIERA: Za sprawą Jowisza w kwadraturze będziesz z powodzeniem zarządzać wspólnymi pieniędzmi czy to w domu, czy w pracy. Chwytaj okazje i negocjuj do upadłego, bo to dobry czas na spełnianie marzeń.

ZDROWIE: Nic na siłę! Neptun w twoim znaku wpłynie na wolniejszą regenerację, więc traktuj się z wyrozumiałością. Wysypiaj się i częściej rób sobie wolne.

WAŻNE DATY: 26.03 – 19.04, 14.09 – 7.10

KARTA TAROTA KOŁO FORTUNY: Zawsze oznacza zmiany, więc słuchaj intuicji, bo pomoże ci dostrzec wyjście z trudnych sytuacji. Co ważne, sprzyja też wygranej i korzystnym zbiegom okoliczności.

Share

Dodaj komentarz