Chciał się oświadczyć. Chwilę przed tym stało się coś, co obróciło jego życie o 180 stopni

Ta historia brzmi niczym fabuła jakiegoś romantycznego filmu. Wyjątek jest taki, że miała miejsce naprawdę i nie brak w niej cierpienia.

Przełomowe sytuacje w naszym życiu zawsze pokazują czym jest prawdziwa miłość. Para, o której mowa poznała się w liceum. Miłość Kelcie i Larry’ego można spokojnie nazwać taką od pierwszego wejrzenia. Larry grał w drużynie futbolowej, a Kelcie… była oczywiście jego największą fanką. Oboje byli też wolontariuszami. Larry był bardzo dojrzały na swój wiek i po przemyśleniu sobie wszystkiego, doszedł do jednego wniosku.

Czuł, że chce, aby Kelcie spędziła z nim resztę życia. W marcu 2010 roku, w trakcie rozmowy z siostrą dziewczyny zdradził swój plan. Wybrał dla swojej ukochanej pierścionek i postanowił oświadczyć się jej następnego dnia, gdy będą w Disneylandzie. Tamtej nocy jednak stało się coś, co zmieniło uch życie na zawsze.

1

Larry został potrącony przez pijanego kierowcę. Od razu przewieziono go do szpitala. Był w śpiączce przez pół roku, a przez następne trzy lata walczył o to, aby wrócić do dawnej sprawności. Bardzo chciał, aby Kelcie nie widziała go w takim stanie. Ukochana była przy nim przez cały ten czas.

Któregoś dnia postanowił dać jej w końcu rzeczony pierścionek. Była to bardzo wzruszająca chwila. To jednak nie wszystko. Siostra dziewczyny postarała się o coś, czego nikt się nie spodziewał.

2

Chciała, aby jej siostra wraz z ukochanym mogli powrócić do czasów, gdy Larry cieszył się jeszcze pełnią zdrowia. Postanowiła założyć stronę na Facebooku, na której opisała całą historię, prosząc o darowizny. Zorganizowała dla nich też ślub… w Disneylandzie!

Poniżej możecie obejrzeć przepiękne nagranie pary, z której zaszydził los, ale miłość zwyciężyła. Dodatkowo wzmocniła się przez dramatyczne wydarzenia. Tak silne uczucia na co dzień możemy zobaczyć tylko w filmach.

3

Warto podzielić się tą piękną historią prawdziwej miłości.


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz