W 6 klasie te bliźniaki zostały rozdzielone, jednak to co zrobiły kilka lat później wzrusza do łez

Austin i Ty przyszli na świat w tej samej godzinie, ale los chciał, że pierwszy urodził się zdrowy. Ty ma zespół Downa i przez to, gdy jego brat już chodził, on dopiero uczył się siadać… Pomimo różnic więź między Ty i Austinem jest wyjątkowa! Zobaczcie, co nastolatek zrobił dla swojego brata z zespołem Downa.

Bracia byli nierozłączni aż do czasu pójścia do szkoły. Ty został skierowany do szkoły specjalnej, gdzie na spokojnie i bez stresu mógł się rozwijać. Mimo to cały wolny czas chłopcy i tak spędzali razem.

1

Austin przyznaje, że ukończenie szkoły wymagało od niego dużo wysiłku i nauki, ale i tak jego zdaniem Ty zasługuje na większe uznanie niż on. To Ty dzień w dzień stara się pokonywać przeszkody, które dla większości z nas nimi nie są.

2

W dniu uroczystego wręczenia dyplomów bliźniacy wspólnie podeszli odebrać zasłużone wyróżnienie Austina. Na sali nie było osoby, której by ta scena nie wzruszyła!

3

Rodzice chłopców mogą być z nich dumni!

4

Bardzo budujące jest to, że Austin w odróżnieniu od tylu nastolatków nie odwrócił się od brata, który „odbiega od normy”. Przeciwnie! Szanuje swojego bliźniaka za to, jak dzień w dzień boryka się ze wszystkimi problemami. To postawa godna szacunku!

5

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz