Pavlović nagle zmienia zdanie o Żyle. Wygra Taniec z gwiazdami?

Justyna Żyła przestanie być atakowana przez Ivonę Pavlović? Jurorka tanecznego show telewizji Polsat postanowiła powiedzieć, czemu zdecydowała się na atakowanie byłej żony skoczka narciarskiego. Czy jej wyznanie sprawi, że celebrytka przestanie być atakowana, a może nawet wygra Taniec z Gwiazdami?

Justyna Żyła będzie w szoku. Po tym, jak celebrytka była atakowana przez jurorkę tanecznego show, temat jej sporu z Ivoną Pavlović rozgrzał wszystkie media plotkarskie w kraju. Tabloidy prześcigały się w szukaniu powodu aż tak ostrych słów kierowanych w stronę byłej żony skoczka narciarskiego. Jurorka, w obecności kamer postanowiła wytłumaczyć się ze swojego zachowania, a nawet zasugerować, że nie skreśla Żyły z programu. Czy jej słowa mogą zwiastować zmianę relacji między kobietami?

Justyna Żyła może wygrać Taniec z Gwiazdami? Zaskakujące słowa Pavlović

Ivona Pavlović w tym sezonie Tańca z Gwiazdami nie przebierała w słowach krytyki skierowanych w Justynę Żyłę. W ocenie tanecznych popisów celebrytki nie brakowało aluzji do skomplikowanego życia prywatnego celebrytki, jak też porównań do „umierającego łabędzia.”

– Cofam słowa o wysokim poziomie tej edycji. Chciałabym być taką małpą, która nic nie widzi i nic nie słyszy. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! Jestem zaskoczona, bo tańczyłaś jak… przedszkolak. Powiem więcej, słowo tańczyłaś to za dużo powiedziane, bo to był występ. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci tylko i wyłącznie walka o SMS-y. Masakra!, podsumowała Iwona Pavlović debiutancki taniec celebrytki w programie.

– Justyno awansowałaś do starszaków, ale szału nie było. Zawiesiłaś się w ramionach Tomasza jak umierający łabędź. Słuchaj Tomka i pracuj absolutnie nad wszystkim – powiedziała jurorka w drugim odcinku show.

Jurorka, na którą spadła cała masa krytyki ze strony fanów, postanowiła przed kamerami powiedzieć, czemu tak właściwie obrała sobie za cel atakowanie gwiazdy. To, co powiedziała, może zadziwiać.

Ivona Pavlović zadziwia. „Widzowie uwielbiają uciśnionych przeze mnie”
Jurorka tanecznego programu, w najnowszym wywiadzie dla telewizji WP postanowiła powiedzieć, co tak naprawdę stoi za jej zachowaniem względem Żyły. Jak sama zaznaczyła, taka jest właśnie jej rola w programie, a show wymaga odpowiedniej surowości.

– Powinny odpaść pary, które najsłabiej tańczyły. Ale daję publiczności prawo do głosu. Były przypadki, że ktoś, kto słabo tańczy, zaszedł daleko. Państwo uwielbiacie tych uciśnionych przeze mnie – stwierdziła członkini składu jurorskiego „Tańca z gwiazdami”

Te słowa zostały bardzo szybko podchwycone przez fanów, którzy zastanawiają się, czy w związku z tym Justyna Żyła ma szansę wygrać program, skoro według sugestii jurorki, widzowie lubią głosować na gwiazdy, które nie mają najlepszych not za swoje występy w programie.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz