Szkolna kucharka zostaje szturchnięta w ramię – odwraca się i widzi sekret, który skrywali uczniowie

Jest to historia pewnego nastolatka z liceum w Reno (Nevada, USA), który powiedział szkolnej kucharce wszystko, co o niej myśli.

W odpowiedzi kobieta nie potrafiła poskromić emocji – zaczęła płakać.

Uczeń odmówił cofnięcia któregokolwiek ze swoich brutalnie szczerych słów, które tak zdziwiły kucharkę. Ona zaś, jak sami będziecie mogli zobaczyć, była tym wszystkim nieco przytłoczona.

„Pani Lynn”, jak powszechnie nazywa się ją w szkole, zgodziła się wcześniej pomóc uczniom przy jednym z ich projektów związanych z jedzeniem. Nie wiedziała jednak, że za ich prośbą o pomoc, stoi pewien skrywany motyw.

1

Grupa wspaniałych uczniów z Bishop Manogue School chciała pokazać swoją wdzięczność i miłość do kobiety, która każdego dnia – rok po roku – stara się jak może, aby posiłki na szkolnej stołówce były jak najbardziej smaczne. Dzięki projektowi Dude Be Nice (Stary, bądź miły) uczniowie byli w stanie przygotować wyjątkową niespodziankę dla tej ciężko pracującej kobiety. Nie jest ona bowiem jedynie osobą przygotowującą posiłki, jest też ich przyjaciółką.

2

Uczniowie obkleili ściany plakatami z napisem „Dude Be Nice”. Lynn nie miała oczywiście bladego pojęcia, że tak naprawdę wszyscy przygotowują przyjęcie tylko dla niej.

Zazwyczaj to ona dba o uczniów, upewniając się, że dostają dobre, odżywcze jedzenie, ale też rozmawiając z nimi za każdym razem, kiedy tylko potrzebują jakiejś pomocy. Tym razem nadszedł jednak czas, aby to ona znalazła się w centrum uwagi.

Niczego się nie spodziewała

Umówili się, że przygotują dla niej jej ulubiony obiad – lokalne dania z grilla. Co więcej, wszyscy zrzucili się na jeszcze jeden specjalny prezent – kartę podarunkową, na której zdeponowali środki, dzięki którym Lynn będzie mogła odwiedzić swoją chorą mamę, która mieszka w Memphis (ok. 3 000 km od Reno).


Source: youtube.com

Zawsze bardzo się cieszę, kiedy ciężko pracującym ludziom okazuje się wdzięczność, już za samą ich obecność. Ta kobieta bez wątpienia doskonale wykonuje swoją pracę. W innym razie dzieciaki ze szkoły nie byłyby tak skore do tego, aby jej podziękować. Cała ta sytuacja mówi sama za siebie – Lynn musi być cudownym człowiekiem.

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz