Matka myśli, że miała doskonały poród – chwilę potem lekarz robi coś, czego kobieta nigdy nie zapomni

Kiedy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, czeka ją podjęcie wielu ważnych decyzji. Wybranie odpowiedniego szpitala, w którym urodzi się dziecko, jest jedną z ważniejszych.

Na szczęście w dzisiejszych czasach wiele osób ma możliwość korzystania z pomocy dobrze wykształconych, utalentowanych lekarzy i doświadczonego personelu medycznego. Nie zmienia to faktu, że gdzieś zawsze czai się niewielka obawa, czy wszystko będzie przebiegało tak, jak należy.

Kiedy kobieta zachodzi w ciążę, ufa lekarzom, jeśli chodzi o zdrowie swojego dziecka. Przez następnych dziewięć miesięcy, lekarz będzie stanowił bardzo ważną rolę zarówno w życiu matki, jak i samego maleństwa. Kiedy zaś rozpocznie się poród, rola lekarza staje się nawet ważniejsza.

Na szczęście zdecydowana większość porodów przebiega spokojnie, a z doskonałymi lekarzami i pielęgniarkami przy boku, rzadko pojawiają się niebezpieczne komplikacje.

W Szpitalu Magee-Womens lekarze witają się z nowo narodzonymi dziećmi w szczególny sposób.

1

A dokładniej mówiąc, jest jeden lekarz, który w wyjątkowy sposób wita na świecie maluchy. To niesamowite, jak bardzo je w ten sposób uspokaja.

Przyjął tysiące porodów

Doktor Carey Andrew-Jaja w swojej karierze przyjął porody tysięcy dzieci. Jest on bardzo cenionym członkiem medycznej społeczności, a jednak robi coś, czego nie praktykuje żaden z jego kolegów.

2

Doktor Andrew-Jaja jest znany jako „śpiewający lekarz”. Za każdym razem, kiedy podczas przyjmowanego przez niego porodu na świat przychodzi mały człowiek, mężczyzna zaczyna śpiewać.

Zwyczaj przekazał mu nauczyciel

Wszystko zaczęło się, kiedy był na samym początku swojej kariery. Jego doświadczony mentor przekazał mu ten zwyczaj i powiedział, żeby kultywował tę tradycję przy każdych narodzinach, w których będzie uczestniczył.

Kiedy Andrew-Jaja zaczął pracować jako położnik, za każdym razem wywiązywał się z danej przez siebie obietnicy. Do dziś dzieci na świecie wita piosenką.

Pan doktor mówi, że kiedy śpiewa dla dziecka, śpiewa dla ważnej osoby, która będzie budowała przyszłość.

3

Jak widać, Carey podkreśla wartość każdego ludzkiego życia. Postrzega każde dziecko jako wyjątkowy prezent dla świata.

Najczęściej śpiewa znane piosenki, jak na przykład „It’s a Wonderful World” czy „Sto lat”, sprawiając tym również wielką radość rodzicom.

Jedno jest pewne – o doktorze Andrew-Jaja na pewno szybko nie zapomni rodzina z poniższego filmu.

Zobacz to szczęście, które widać wokół, kiedy doktor wita na świecie maleństwo. Cudowne!


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz