Zobacz co się stanie jeśli codziennie będziesz jeść miód i cynamon

Mieszanka miodu i cynamonu naprawdę potrafi wyleczyć praktycznie każdą chorobę. Poza tym te stosunkowo niedrogie składniki możesz kupić praktycznie w każdym sklepie.

Choroby serca

Przygotuj pastę z miodu i cynamonu. Posmaruj nią chleb i jedz regularnie na śniadanie. W ten sposób obniżysz poziom cholesterolu i zapobiegniesz zawałom serca.

Artretyzm

Dodaj 2 łyżki miodu i 1 łyżkę cynamonu do szklanki ciepłej wody. Taką mieszankę pij rano i wieczorem. Jeśli będzie stosowane regularnie pomoże zwalczyć zapalenia stawów, a nawet i raka.

Infekcje pęcherza żółciowego

Zmieszaj 2 łyżki cynamonu i 1 łyżkę miodu ze szklanką letniej wody. Pij codziennie, a pozbędziesz się wszelkich drobnoustrojów z pęcherzyka żółciowego.

Cholesterol

Wymieszaj 2 łyżki miodu i 3 łyżki cynamonu w szklance herbaty. Poziom cholesterolu może obniżyć się nawet o 10% w ciągu zaledwie 2 godzin.

Grypa

Weź 1 łyżkę miodu i 1/4 łyżki cynamonu. Jedz przez 4 dni z rzędu. W ten sposób pozbędziesz się grypy, przewlekłego kaszlu i zatkanych zatok.

Ból brzucha

Cynamon połączony z miodem pozwoli Ci pokonać ból brzucha. Regularne spożywanie tej mieszanki pomoże też pozbyć się wrzodów.

Układ immunologiczny

Regularne spożywanie miodu z cynamonem usprawni działanie Twojego układu odpornościowego i ochroni organizm przed wirusami i bakteriami.

Utrata wagi

Zagotuj szklankę wody. Gdy będzie letnia dodaj miód i cynamon. Wypijaj codziennie rano na czczo, pół godziny przed śniadaniem.

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share

Dodaj komentarz