Robert Janowski ma przepiękne córki. Są tak śliczne, że odbiera mowę

Robert Janowski jest jednym z najpopularniejszych polskich celebrytów, który jeszcze do niedawna związany był z TVP. Obecnie przygoda mężczyzny z „Jaka to melodia?” dobiegła końca, ale gwiazdor nie przestaje zaskakiwać fanów. Właśnie zaprezentował swoje dwie córki, które są naprawdę prześliczne.

Robert Janowski dawniej lubił zaszaleć – współpracował z popularnymi na polskiej scenie rockowymi formacjami, takimi jak m.in. Zoo czy Oddział Zamknięty. Jednak w 1997 roku postanowił związać się z TVP. Wtedy jeszcze nie wiedział, że przygoda ta będzie trwała wiele lat, a program, który miał prowadzić – „Jaka to melodia?„, będzie z nim kojarzony aż do 2018 roku.

Mężczyzna na stałe wpisał się w studio produkcji, Polacy pokochali go jako gospodarza i to głównie dzięki jego osobie muzyczny konkurs zyskiwał kolosalną oglądalność. W tym roku nieoczekiwanie Telewizja Polska postanowiła zakończyć współpracę z celebrytą, co rozwścieczyło widzów, lecz sam Robert Janowski postanowił się nie poddawać i dalej aktywnie działa w świecie mediów. Tym razem zdecydował się na zaprezentowanie fanom swoich dwóch, przepięknych córek.

Robert Janowski zaprezentował swoje śliczne córki

Robert Janowski oprócz bycia znaną i lubianą postacią telewizyjną jest również kochającym mężem oraz troskliwym ojcem. Często w wywiadach podkreśla, że rodzina jest dla niego bardzo ważna i nie wyobraża sobie bez niej życia, nic więc dziwnego, że nie boi się również z nią pokazywać publicznie.

Właśnie w internecie pojawiły się zdjęcia z najnowszej świątecznej sesji zdjęciowej celebryty dla „Gali”, w której wziął udział wraz z całą rodziną. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia, trzeba jednak przyznać, że uwagę przykuwa zwłaszcza żeńska część rodziny (niczego nie ujmując Panu Robertowi!) – żona Monika oraz córki: Aniela i Tola.

Internauci są zachwyceni widokiem

Równie zachwyceni materiałami okazali się internauci – uroda obu dziewczyn sprawiła, że ci na chwilę zaniemówili, jednak już chwilę później pojawiła się cała lawina pochlebnych komentarzy.

– Jakie przepiękne kobiety, wszystkie trzy. Jest pan szczęściarzem panie Robercie, naprawdę – pisze internauta.

– Piękne córki, nie spodziewałam się, że są już takie duże. Wyrosły na cudowne, eleganckie kobiety – dodaje fanka.

– Od razu widać, że jesteście fantastyczną rodzinką. Wszyscy uśmiechnięci, widać między wami ogromną miłość i przyjaźń – podsumowuje kolejna osoba.

1

2

3

Share

Dodaj komentarz