Gwit zachwyciła fanów nową stylizacją

Dominika Gwit pojawiła się ostatnio na gali „Lwice biznesu”. Na Instagramie zamieściła zdjęcia swojej stylizacji. Miała na sobie elegancką czarną sukienkę, perfekcyjny makijaż i fryzurę. Zdjęcie zrobiło furorę w sieci, a fani byli oczarowani wyglądem aktorki. Swój zachwyt wyrazili w komentarzach. Zauważyli też, że Dominika wyraźnie zeszczuplała!

Dominika Gwit w ostatnim czasie promienieje. Wiele razy podkreślała, że pozytywną energię do życia daje jej m.in. świeżo upieczony mąż, Wojciech Dunaszewski. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami, w lipcu tego roku. Dzięki mężowi Dominika stała się pewną siebie kobietą i wyzbyła się kompleksów.

Niedawno aktorka pochwaliła się, że nastąpił kolejny duży przełom w jej życiu. Po wielu latach, w końcu została prawidłowo zdiagnozowana. Okazało się, że jej nadwaga jest wynikiem poważnych chorób. Dominika cierpi m.in. na insulinooporność i zespół metaboliczny. Znalazła jednak dobrego specjalistę i rozpoczęła leczenie. Wszystko wskazuje na to, że terapia przynosi efekty, bo aktorka wygląda znacznie lepiej! Ostatnio pojawiła się na gali „Lwice biznesu”. Na swoim Instagramie pokazała fanom, jak wyglądała podczas tej uroczystości.

Celebrytka miała na sobie czarną sukienkę, profesjonalnie zrobiony makijaż oraz nową fryzurę. Jej wygląd zachwycił internautów. W komentarzach nie szczędzili jej komplementów. Chwalili nie tylko jej stylizację, ale także figurę. Niektórzy zauważyli, że Dominika sporo schudła.

„Bardzo ładnie. Wygląda pani na parę kilo mniej. Super”, „Wyglądasz zjawiskowo”, „O kurczę, ktoś to trochę znika”, „Pięknie pani Dominiko” – czytamy w komentarzach.

A wam jak się podoba Dominika w takiej odsłonie?

1

Zachwyciła fanów swoją ostatnią stylizacją

2

Niedawno media rozpisywały się na temat tej stylizacji

3

Jeszcze kilka tygodni temu, aktorka wyglądała na znacznie pulchniejszą

4

W ubiegłym roku, brała udział w programie „Taniec z gwiazdami”

5

Jakiś czas temu, Gwit została prawidłowo zdiagnozowana i rozpoczęła leczenie

6

Na ostatnich zdjęciach wygląda kwitnąco

7

Tak Dominika wyglądała 3 lata temu. Udało jej się schudnąć, ale bardzo szybko dopadł ją efekt jo-jo

Źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz