Roxanna Trojanowska: niedaleko pada jabłko od jabłoni

Izabela Trojanowska, aktorka i piosenkarka, znana przede wszystkim z występów w serialu „Klan”, chętnie chwali się zdjęciami ze swoja córką. Urodzona w Berlinie Roxanna ma dziś 27 lat i wygląda jak kopia własnej matki. Sami zobaczcie!

– Chociaż podobno odziedziczyłam po mamie zdolności, nie chciałabym, aby o moim prywatnym życiu pisały gazety – mówiła 27-letnia dzisiaj Roxanna, córka Izabeli Trojanowskiej. Dziewczyna śpiewa, gra na gitarze i na pianinie, ale – jak podkreśla – dla przyjemności.

W 2015 roku dała się przekonać i epizodycznie wystąpiła u boku mamy w serialu „Klan”. – Moja córeczka Roxanna zagrała spontanicznie mały epizod – druhnę panny młodej Agaty, granej przez uroczą Marysię Niklińską. Będzie miała piękną pamiątkę – mówiła wtedy aktorka. Jej głos można usłyszeć też na płycie „Na skos” Izabeli Trojanowskiej.

Roxanna przyszła na świat 12 czerwca 1991 roku i może pochwalić się podwójnym obywatelstwem – polskim i niemieckim. Przygotowując się do obrony dyplomu z prawa na Uniwersytecie Berlińskim, zaczęła studiować antropologię kultury i socjologię na uniwersytecie w Wiedniu. Zna sześć języków obcych – niemiecki i angielski oraz łacinę, hiszpański i francuski. Odbyła parę staży w kancelariach adwokackich m.in. w Warszawie, Nowym Jorku i Berlinie.

Izabela Trojanowska jest dumna z córki, a jej narodziny były ważnym doświadczeniem w jej życiu, swego rodzaju punktem zwrotnym. – Po latach kariery muzycznej w Polsce wyjechałam do Niemiec i postanowiłam zająć się domem. Odpoczywałam od muzyki i miałam czas dla dziecka. Żartowałam, że jesteśmy niemal ze sobą zrośnięte – wyznała piosenkarka w rozmowie z „Galą”.

1

2003

2

2005

3

2005

4

2007

5

2011

Wywiad do "Gali", rozmawiał z nami red.Damian Gajda. Na zdjęciu ze mną córka Roxanna ?

Gepostet von Izabela Trojanowska – Fanpage am Mittwoch, 24. Januar 2018

Źródło: kultura.onet.pl

Share

Dodaj komentarz