Zając ma nowego ukochanego? To były partner znanej prezenterki

Aneta Zając po ponad sześciu latach od rozstania z Mikołajem Krawczykiem postanowiła ułożyć sobie życie na nowo. Jak donosi magazyn „Flesz”, aktorka spotyka się z byłym partnerem Anny Wendzikowskiej, Patrykiem Ignaczakiem. To z nim była ostatnio widziana na wspólnej rowerowej przejażdżce. Muzyk odwiedził także gwiazdę w teatrze, w którym pracuje. Udało jej się w końcu znaleźć upragnioną miłość?

Aneta Zając od czasu rozstania z ojcem swoich dzieci, Mikołajem Krawczykiem, nie była widywana z żadnym nowym partnerem. Jakiś czas temu gwiazda „Pierwszej miłości” dostawała kwiaty od tajemniczego mężczyzny, jednak to była raczej przelotna znajomość.

Teraz okazuje się, że Zając znowu jest zakochana! Jak informuje „Flesz”, spotyka się z byłym ukochanym dziennikarki Anny Wendzikowskiej, Patrykiem Ignaczakiem. Przypomnijmy także, że sama Wendzikowska znowu została sama.

Zając i Ignaczak jakiś czas temu zostali przyłapani na wspólnej przejażdżce rowerowej. Humory im dopisywały i wyglądali na szczęśliwych. Dodatkowo mężczyzna odwiedził także niedawno Teatr Capitol, w którym gra Aneta.

– Świetnie się rozumieją, łączy ich wiele pasji, oboje cenią sobie zdrową kuchnię. Wiedzą też, co to znaczy być samotnym rodzicem. Anecie imponuje fakt, że Patryk doskonale radzi sobie w roli taty trzyletniej Kornelii – mówi informator „Flesza”.

Aktorka z Krawczykiem ma dwóch synów, bliźniaków Roberta i Michała. Od czasu rozstania w 2012 roku sama jednak wychowuje dzieci. Ignaczak także ma dziecko ze związku z Wendzikowską, córkę Kornelię.

Krawczyk od czasu rozstania z Anetą ułożył sobie życie u boku Sylwii Juszczak, z którą w 2017 roku wziął ślub. Może czas najwyższy i na nią? Trzymamy kciuki! Nie da się ukryć, że ostatnio na twarzy aktorki częściej widać uśmiech.

View this post on Instagram

#goodnight ✨

A post shared by Aneta Zajac (@anette.zajac) on

1

Aktorka w 2012 roku rozstała się z Mikołajem Krawczykiem

2

Wendzikowska była związana z Patrykiem Ignaczakem, z którym ma córkę Kornelię urodzoną w 2015 roku

Zając od czasu rozstania wychowywała dzieci sama.

Ignaczak bywał z Wendzikowską na salonach.

3

Ich miłość mimo pojawienia się dziecka wygasła

4

Wendzikowska sama wychowuje teraz dwójkę dzieci

Share

Dodaj komentarz