Doczekaliśmy się. Żyła będzie wywlekać i prać brudy na wizji

Mamy fragment pierwszego odcinka programu „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”. Premiera programu, w którym Żyła pomaga małżeństwom w czasie kryzysu, który przechodzą już 18 grudnia. Pierwsza para, jaką zobaczymy to Sylwia i Vjeko. Kobieta podejrzewa partnera o zdradę. Czy jej przypuszczenia się sprawdzą? Czy obecność Justyny i kamer sprawi, że tym razem żona pozna prawdę?

W premierowym odcinku programu „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” poznamy historię Sylwii i Vjeka. Ona – Polka, on – Chorwat, którzy są małżeństwem z 5-letnim stażem. Sylwia jest skrzypaczką, prawie 28 lat występowała w zespole Mazowsze. Śpiewa, gra na fortepianie i tańczy, a także udziela się aktorsko. Vjeko z wykształcenia jest ekonomistą, ale nie pracuje w zawodzie. Łączy ich gorąca namiętność, z którą wiąże się też chorobliwa zazdrość. Sylwia wiedziała, że przed nią było wiele kobiet w życiu jej męża.

Viejko jednak zdecydował się iść za głosem serca, związał się z Sylwią i to dla niej przeprowadził się na stałe do Polski. Musiał jedynie wrócić do domu, by pozałatwiać wszystkie sprawy. Podczas tej wizyty, miało dojść do spotkania z byłą miłością.

Czy było to tylko niewinne pożegnanie i Vjeko pozostał wierny nowej wybrance?

Te myśli towarzyszą Sylwii od początku małżeństwa z Vjeko, dlatego zwróciła się do Justyny Żyły o pomoc w wyjaśnieniu tej tajemnicy. Chciała, żeby mąż przyznał, co naprawdę wydarzyło się podczas tamtej wizyty w Chorwacji. Nie może już znieść unikania tematu przez partnera, awantur z tego powodu i ciągłej niepewności.

Dlaczego on unika tematu? Czy zgodzi się na szczerą rozmowę? Czy znów podjęcie przez Sylwię tematu zakończy się awanturą? Obecność Justyny i kamer sprawi, że tym razem żona pozna prawdę?

1

Justyna Żyła została gospodynią programu „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”

2

W programie będzie pomagać małżeństwom w kryzysie

Źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz