Joanna Liszowska pokazała córki. To jej małe kopie

Joanna Liszowska pokazała dzieci! Zdjęcie jej córeczek rozczuliło fanów na Instagramie. Dziewczynki są już naprawdę duże i bardzo przypominają sławną mamę.

Joanna Liszowska pokazała córki!

Aktorka znana z serialu „Przyjaciółki” dodała zdjęcie dziewczynek na Instagram, które zachwyciło jej fanów. Wszystko przez to, że Liszowska na co dzień nie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, a takie fotografie na jej profilu, to prawdziwa rzadkość. „Przyjaźń powstaje od najmłodszych lat, przez wiele lat. Po wielu latach odkrywamy, że to właśnie ona nas łączy” – napisała Liszowska pod zdjęciem dziewczynek.

Na fotografii, 7-letnia Emma i 5-letnia Stella pozują na drewnianym pomoście, trzymając się za ręce. Chociaż nie widać ich buzi, podobieństwo córek do Joanny Liszowskiej widoczne jest na pierwszy rzut oka! Dziewczynki odziedziczyły po mamie, bujne blond włosy.

Córki Joanny Liszowskiej to owoce jej związku ze szwedzkim milionerem, Olą Serneke – właścicielem firmy „Bygg& Konsult AB”. Para pobrała się w 2010 roku w Bydgoszczy.

Jak wyglądają córki Joanny Liszowskiej? Sprawdźcie w naszej GALERII!

Joanna Liszowska pokazała córki

1

Joanna Liszowska pokazała córki

2

Joanna Liszowska pokazała córki

3

Joanna Liszowska pokazała córki

4

Źródło:gala.pl

Share

Dodaj komentarz