Michał Wiśniewski i wszystkie jego dzieci. Zaskakujące zdjęcie świąteczne

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej znanych piosenkarzy w Polsce. Utwory, jakie nagrał na przestrzeni lat, biły rekordy popularności i do dziś możemy je usłyszeć w radio. Wielu z nas słucha i z sentymentem. Gwiazdor wstawił zaskakujące świąteczne zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi, a ma ich naprawdę sporo.

Michał Wiśniewski od zawsze wzbudzał kontrowersje. Jego krzykliwy ubiór, kolorowe włosy to przyciągało uwagę nie tylko przyszłych fanów, ale kobiet i mediów także. Nie stronił od towarzystwa płci pięknej i korzystał z życia pełną parą. Wraz z zespołem Ich Troje stworzył naprawdę wiele wspaniałych piosenek.

Kariera Wiśniewskiego

Wiśniewski nie miał łatwego życia. Jego rodzice wcześnie się rozwiedli, a w 1994 roku tata popełnił samobójstwo. Dwukrotnie przez to trafiał do domu dziecko, ale to właśnie te wydarzenia ukształtowały jego charakter i stał się naprawdę dobrym człowiekiem, który pomaga innym, a w szczególności dzieciom podobnym do niego.

Od 1994 roku jest aktywnym piosenkarzem, wtedy to też spotkał na swojej drodze członków zespołu Ich Troje oraz przyszłą żonę. Wszyscy znamy ich piosenki. „Zawsze Z Tobą Chciałbym Być”, „Powiedz” czy „Wypijmy Za To!” z miejsca stawały się hitami i każdy z wielką przyjemnością ich słuchał. Michał Wiśniewski wystąpił również nie raz w telewizji. Był nawet program o nim samym, gdzie przez 3 miesiące kamery rejestrowały całe jego życie.

Gwiazdor wiele razy był żonaty. Najpierw z pierwszą wokalistką Ich Troję Magdą Femme, później z popularną w tamtych latach Mandaryną, następnie z Anną Świątczak. Obecnie jest związany z córką Apoloniusza Tajnera, Dominiką. Z prawie każdą ma jakieś dzieci, a z ostatnią partnerką wychowują wspólnie jej syna z poprzedniego związku.

Michał Wiśniewski z dziećmi

Święta to czas, kiedy wszyscy powinni zasiąść wspólnie przy stołach w rodzinnym gronie i odłożyć wszelkie kłótnie i waśnie na bok. Michał Wiśniewski także idzie tym tokiem myślenia i zaprosił całą rodzinę na wspólne spędzanie Świąt Bożego Narodzenia. Do internetu trafiło wspaniałe zdjęcie.

Widać na nim Michała Wiśniewskiego wraz ze wszystkimi jego dziećmi oraz jego matką. To naprawdę pokaźna gromadka, ale bardzo miło patrzy się na taki obrazek. Widać, że ojciec jest bardzo szczęśliwy i dumny ze swoich pociech. Na Instagramie życzy wszystkim wesołych świąt. I my również dokładamy się do tych życzeń, a poniżej zdjęcie gwiazdora z dziećmi.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz