Miley Cyrus: Ślub jak z bajki. Zdjęcia mówią wszystko

Miley Cyrus: Ślub amerykańskiej aktorki i piosenkarki wywołał sporą sensację w mediach. Nikt nie spodziewał się, że kontrowersyjna artystka tak szybko się ustatkuje! Plotki o ślubie Miley Cyrus i aktora Liama Hemswortha pojawiły się już w listopadzie, po tym, jak para straciła dom w pożarach w Kalifornii. Artystka pochwaliła się romantycznym zdjęciem w obłędnej sukni ślubnej. Z fotografii bije spokój i szczęście.

Miley Cyrus ślub. Okazało się, że zanim media zdołały ogłosić, że 26-letnia Miley Cyrus bierze ślub, ta już może pochwalić się obrączką na palcu! Jej wybrankiem jest australijski aktor 28-letni Liam Hemsworth. Para pobrała się po 10 latach związku. O wydarzeniu aktorka w przewrotny sposób poinformowała w mediach społecznościowych.

Miley Cyrus: Ślub

Cyrus opublikowała na Instagramie zdjęcie w pięknej sukni ślubnej, w objęciach swojego ukochanie Liama. Podpisała je ”10 lat później”. Miley Cyrus, Liam Hemsworth: ślub aktorów był prawdopodobnie dość skromny jak na gwiazdy tego formatu. Artyści zdecydowali się na cywilną uroczystość. Decyzję o ustatkowaniu się miało przyspieszyć przykre wydarzenie — pożar posiadłości narzeczonych w Malibu. Miley Cyrus: Ślub z Liamem Hemsworthem okazał się dobrą decyzją. Piosenkarka i aktorka przechodziła rozmaite przemiany życiowe i artystyczne, jednak to u boku Liama Hemswortha przeistoczyła się w piękną, dojrzałą kobietę.

Miley Cyrus: Suknia Ślubna

Miley Cyrus ślub wzięła w obłędnej sukni od Vivienne Westwood. Kreacja od znanej projektantki jest skromna, ale przepiękna. Miley Cyrus prezentowała się w niej fantastycznie! Artystka wyglądała bajkowo w sukni w kolorze kości słoniowej z łódkowym, romantycznym dekoltem. Hemsworth musiał być zachwycony jej widokiem. Cyrus postawiła tego dnia na naturalność. Zamiast wymyślnej fryzury wybrała rozpuszczone włosy. Choć po zdjęciach w czerni i bieli trudno powiedzieć wiele o makijażu gwiazdy, to wydaje się, że Cyrus nie była mocno umalowana. Biżuterię artystka także ograniczyła do minimum, czyli do kolczyków w uszach. U Miley Cyrus suknia ślubna grała zdecydowanie pierwsze skrzypce.

A nam pozostaje zaś życzyć młodej parze wszystkiego najlepszego!

1

Źródło: lelum.pl

Share

Dodaj komentarz