Justyna Żyła publicznie atakuje kolejną bliską osobę. Okrutne słowa

Justyna Żyła znów znalazła się na celowniku opinii publicznej. Przytyki, jakie obrała na członków rodziny swojego męża, nadal trwają. Po uderzeniu w swojego byłego teścia, celebrytka zdecydowała się publicznie opowiedzieć o relacjach, jakie dzieliły ją z siostrą skoczka narciarskiego.

Justyna Żyła od stycznia 2018 roku z dużą częstotliwością robi przytyki swojemu byłemu mężowi, który od niej odszedł. Kobieta wielokrotnie za pomocą swoich social mediów dzieliła się informacjami, które – w opinii wielu internautów komentujących burzliwe wydarzenia w jej życiu – naruszały dobra osobiste Piotra Żyły i obnażały go przed opinią publiczną. O ile ostatnio media zaczęły donosić, że pomiędzy byłymi ukochanymi w końcu zaczęło się układać, o tyle celebrytka wciąż ma wiele do powiedzenia na temat jego rodziny. Internauci są zażenowani zachowaniem gwiazdy.

Justyna Żyła szokuje. Wstrząsające słowa o szwagierce

Pomimo tego, że Justyna Żyła ostatnimi czasy deklarowała w mediach, że przestanie publicznie „prać brudy” i odpuści swojemu eks-ukochanemu, to tak się nie stało. Rodzina skoczka narciarskiego jest cały czas pod ostrzałem odważnych twierdzeń kobiety, która chce zwrócić uwagę na to, jak źle była traktowana przez najbliższych Piotra Żyły. Ostatnio za cel wzięła sobie swojego teścia, którego oskarżała o wulgarne zachowanie i brak wiary w sukcesy skoczka. Teraz, w bardzo niezrozumiałych słowach, postanowiła odnieść się do swoich relacji z siostrą sportowca.

– Jeszcze raz Cię proszę, Piotrek. Twoja siostra z wiadomych powodów nie jest rodziną dla naszych dzieci, tym bardziej Kuby. Przekaż jej, że nie istnieję. Jelitówka po świętach. Najlepiej – napisała na swoich social mediach kobieta.

Internauci zażenowani zachowaniem celebrytki

Obserwatorzy kobiety początkowo zastanawiali się, o co może jej chodzić i czemu w takiej formie postanowiła poinformować o nie najlepszych relacjach ze szwagierką. Wiele głosów było oburzonych faktem, że znowu media będą roztrząsać historie miłosną Piotra i Justyny Żyłów, która – pomimo tego, że została prawnie zakończona rozwodem, nadal jest tematem, który elektryzuje polską scenę show-biznesu.

Sam Piotr Żyła zachowuje stoicki spokój i nie odnosi się do słów byłej żony, będąc bardziej zajętym skokami narciarskimi. Niewątpliwie jednak, ataki na rodzinę sportowca są coraz częstszym „repertuarem” social mediów kobiety i niewykluczone, że sportowiec za którymś razem skonfrontuje się ze swoją byłą żoną.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz