Robert Janowski zdradził wielką tajemnicę. Chodzi o żonę muzyka

Robert Janowski to jeden z ulubionych prezenterów wszystkich Polaków. Mężczyzna niejednokrotnie dał popis nie tylko swojego muzycznego talentu, ale i ogromnej klasy oraz życzliwości. Z okazji sylwestra i nadchodzącego nowego roku muzyk, tak jak i inne sławy, postanowił złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Przy okazji zdradził coś bardzo osobistego.

Robert Janowski od wielu lat wiedzie szczęśliwe życie u boku swojej żony Moniki. Para jest razem na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie, a to jest coraz rzadziej spotykany widok w polskim show biznesie. Małżeństwo bierze nawet razem udział w wydarzeniach charytatywnych, za które Polacy lubią ich jeszcze bardziej. W okazji nowego roku Robert zdobył się na osobiste wyznanie.

Robert Janowski pisze niezrozumiale, bo miał co świętować

Były prowadzący „Jaka to melodia” opublikował w swoich mediach społecznościowych życzenia z okazji nowego roku. Mężczyzna z z góry poprosił o wybaczenie, jeśli jest w nich coś niezrozumiałego. Powodem takiej sytuacji może być poprzednia noc, podczas której miał co świętować – 1 stycznia to nie tylko powitanie 2019 roku, ale i kolejny jubileusz jego związku z żoną Moniką.

– Dzień dobry w 2019 roku. Z wielką radością pożegnałem ten Stary i jeszcze większą ,,wchodzę” w Nowy i życzę nam wszystkim dużo radości z życia w zdrowiu. Mam nadzieję, że życzenia w miarę zrozumiałe , ale proszę mnie zrozumieć – prócz Sylwestra i Nowego Roku, „święciłem” jeszcze nasz z Monika Janowska jubileusz. To właśnie 1 stycznia moja żona mnie „wyrwała” – pochwalił się dumny prezenter.

To ona mnie wyrwała

Jak się okazuje, zdania w kwestii tego kto kogo „wyrwał” są podzielone. Żona Roberta Janowskiego twierdzi, że sytuacja miała się zupełnie inaczej, niż przedstawia ją jej mąż. Kobieta trzyma się wersji, że to muzyk ją poderwał, jednak on nie chce się do tego przyznać. Twierdzi, że jest to „drobiazg”.

– Monia oczywiście twierdzi, że to ja pierwszy i takie tam, ale nie bądźmy drobiazgowi. Nieważne kto, nieważne jak i gdzie. Ważne że jest pięknie i jest teraz co świętować – miłość. I tego też Wam życzymy z całego serca – zakończył swoje życzenia Robert.

Bez względu na to kto kogo poderwał, internauci składali im serdeczne życzenia.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz