Co za głos. Legendarna piosenka w wykonaniu Edyty Górniak wbiła wszystkich w ziemię

Edyta Górniak pojawiła się na Sylwestrze z TVN jako jedna z jego największych gwiazd. Wokalistka wykonała tuż przed północą dwie piosenki, które zrobiły na publiczności gigantyczne wrażenie. Jej poczynania na scenie podziwiały ponad 2 miliony telewidzów!

Edyta Górniak jest od lat jedną z największych, najbardziej lubianych przez widzów gwiazd krajowej sceny muzycznej. Największe stacje telewizyjne musiały zapewne powalczyć o jej zgodę na wystąpienie na ich imprezach sylwestrowych. Ostatecznie wokalistka pojawiła się ku uciesze fanów w Warszawie podczas wydarzenia organizowanego przez TVN.

Ile Edyta Górniak zarobiła na sylwestrowym występie dla stacji TVN?

Jeszcze przed zakończeniem 2018 roku media donosiły, że Górniak za swój krótki występ miała zgarnąć aż 120 tys. zł. Stała się tym samym gwiazdą, która na pojawieniu się na sylwestrowej imprezie zarobiła najwięcej. Jak dziś zapewniają fani, jej występ był zdecydowanie wart tych pieniędzy, gdyż pokazała pełną gamę swych ogromnych możliwości wokalnych.

Piosenkarka pojawiła się na scenie w ciemnym kostiumie ze złotą aplikacją, białym płaszczu oraz czerwonym kapeluszu i kozakach. Media plotkarskie twierdzą, że przy innych gwiazdach jej strój wypadł raczej blado i skromnie, jednak głosem pokonała niejedną piosenkarkę ze wszystkich największych sylwestrowych imprez.

Górniak zaśpiewała dwie piosenki – „Your High” ze swojego repertuaru oraz legendarne „I Will Survive” wykonywane w oryginale przez Glorię Gaynor. Druga z piosenek szczególnie podbiła serca słuchających, którzy dziś w niezwykle ciepły sposób wypowiadają się na temat poczynań gwiazdy na warszawskiej, sylwestrowej scenie.

Jak fani zareagowali na występ Górniak w Sylwestra?

Jak dziś donoszą plotkarskie media, występ Edyty Górniak miało oglądać przed telewizorami nawet 2,2 milionów Polaków. Jest to wynik naprawdę gigantyczny, co bez wątpienia cieszy samą nietracącą wciąż na popularności wokalistkę.

– „I Will Survive” rozwaliła konkurencję! Bosssska! – napisał jeden z internautów w sekcji komentarzy pod filmikiem z występem Górniak udostępnionym na YouTube.

– Ten uczuć, gdy śpiewasz tak dobrze, że wszyscy myślą, że to playback. Edyta uratowała honor imprezy, w czasie jej występu był peak oglądalności TVN – stwierdził kolejny fan.

– Szacun przy zapaleniu krtani. Doskonały występ, jak zawsze wyglądała i śpiewała świetnie – dodał inny, także chwaląc jedną z największych polskich gwiazd.


Source: youtube.com

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz