Wojciechowska zmieniła imię. „Wybrałam je wiele lat temu, gdy jeszcze byłam dzieckiem”

Martyna Wojciechowska to kobieta o ogromnym sercu, czego dowiodła wielokrotnie. Udziela się charytatywnie i zachęca każdego w miarę możliwości do tego, aby nieść pomoc. Miniony rok był dla podróżniczki bardzo intensywny zarówno pod względem życia prywatnego – dziennikarka zaczęła spotykać się z Przemysławem Kossakowskim – jak i zawodowego.

Zmiana imienia

Choć minął zaledwie tydzień nowego roku, trzeba przyznać, że podróżniczka rozpoczęła go z wyjątkowo mocnym przytupem. Jak się okazuje, zmieniła właśnie imię! Nietypową informacją pochwaliła się na swoim Facebooku. Okazuje się, że Martyna miała na imię Marta, a teraz jest Martyną już formalnie.

Do tej pory to Marta Eliza podróżowała na krańce świata, od teraz będzie ORYGINALNA MARTYNA. Zamieniłam „opiekunkę ogniska domowego” (znaczenie imienia Marta z języka aramejskiego) na „wojowniczkę” (imię Martyna pochodzi od Marsa, boga wojny). To imię wybrało mnie wiele lat temu, jeszcze kiedy byłam dzieckiem, a teraz, po 45 latach postanowiłam to nareszcie sformalizować! Co za ulga! – czytamy na Facebooku Martyny

Do tej pory to Marta Eliza podróżowała na krańce świata, od teraz będzie ORYGINALNA MARTYNA?Zamieniłam „opiekunkę…

Gepostet von Martyna Wojciechowska am Montag, 7. Januar 2019

Wiedzieliście, że Martyna Wojciechowska jeszcze kilka dni temu tak naprawdę miała na imię Marta?

Share

Dodaj komentarz