Fryzjer Madonny zachwycony Kulig. „Mam obsesję na jej punkcie”. Makijażystka aktorki też nie może się nachwalić: Ta twarz nigdy mi się nie znudzi

Joanna Kulig od jakiegoś czasu przebywa w Los Angeles, gdzie promuje film „Zimna Wojna”. Z tego powodu często pojawia się na branżowych imprezach. O jej wygląd dba sztab profesjonalistów, którzy zajmują się na co dzień największymi gwiazdami. Wśród nich – fryzjer Madonny.

W ostatnim roku Joanna Kulig wyrosła na jedną z największych polskich gwiazd. Aktorkę typuje się nawet do nominacji do Oscara, a jej talentem zachwyca się branża. Jednak media i fani Kulig zachwycają się nie tylko jej talentem, lecz także tym, jak się prezentuje. Wiedzieliście, że o jej wygląd na największych imprezach ze świata filmu dbają profesjonaliści, którzy zajmują się wielkimi sławami?

Joanna Kulig zachwyca na salonach

Joanna Kulig ostatnio pojawiła się na after party, które odbyło się po rozdaniu Złotych Globów (listę zwycięzców możecie zobaczyć TUTAJ). Wybrała klasyczną suknię, wypełnioną mnóstwem błyszczących elementów, imitujących kwiaty od Caroliny Herrery. I znów wprawiła w zachwyt.

Aktorka, która już za niedługo zostanie mamą, zdecydowała się na szykowny kok. Fryzura jest dziełem Andy’ego Lecompte’a, który czesze m.in. Madonnę i Lucy Liu. Artysta nie ukrywa, że przepada za Joanną Kulig.

Mam obsesję na jej punkcie. Piękna Joanna Kulig – mówi głośno. 

Za makijaż naszej aktorki bardzo często odpowiedzialna jest Jean Ann Williams, którą uwielbia np. Naomi Watts. Wizażystka nazywa Joannę Kulig „gwiazdą”, a w komentarzach zachwyca się jej urodą oraz grą aktorską.

Hipnotyzująca, prawda? Zagrała rolę w filmie, jakiego do tej pory nie widziałam – możemy przeczytać.

My się im w ogóle nie dziwimy, że zachwycają się Joanną Kulig, a Wy?

Źródło: plotek.pl

Share

Dodaj komentarz