Grażyna Torbicka podniosła publiczności ciśnienie. Dziś mówią o niej wszyscy

Grażyna Torbicka zszokowała opinię publiczną. Była prowadząca „Kocham Kino” pokazała się ostatnio w bardzo dobrej formie na rozdaniu paszportów „Polityki”. Kreacja gwiazdy wzbudziła wielki podziw wśród obserwatorów polskiego show-biznesu, którym podniosła swoim strojem ciśnienie.

Grażyna Torbicka to bez wątpienia jedna z najbardziej uwielbianych gwiazd polskiego show-biznesu. Prowadząca, która przez lata prowadziła cykl programów kulturowych „Kocham Kino” pojawiła się na rozdaniu nagród „Paszportów” Polityki. Stylizacja uwielbianej przez polską publiczność legendy telewizji wzbudziła emocje szczególnie wśród męskiej części publiczności. Nikt nie spodziewał się tak odważnej stylizacji kobiety.

Grażyna Torbicka szokuje stylizacją. Sensacyjny ubiór kobiety

O tym, jak prestiżową nagrodą są Paszporty Polityki, wie każdy miłośnik rodzimego show-biznesu, jak też polskiej kultury. W tegorocznym rozdaniu nagrody nie zabrakło wielu wybitnych osobistości, chociażby Dawida Podsiadło, Agaty Kuleszy czy Krystyny Jandy. Ekskluzywną galę poprowadziła Grażyna Torbicka, która oczarowała publiczność festiwalową swoim strojem. Komplementy w kierunku ikony polskiej telewizji nie są w stanie ucichnąć.

Na rozdaniu nagród gwiazda pojawiła się w obcisłej, czarnej marynarce, która bardzo uwypukliła urodę i sylwetkę prowadzącej. Kreacja, która połączyła w sobie klasyczne wzory z niewymuszoną erotyką pokazała, że gwiazda pomimo wieku nadal może wyglądać bardzo dobrze i prezentować o wiele lepiej, niż młodsze koleżanki.

Internauci zachwyceni galą Polityki

Nie tylko Torbicka znalazła się na ustach opinii publicznej. Wśród głosów internautów nie zabrakło gratulacji płynącej w stronę samej gazety, której tegoroczne nominacje do nagrody bardzo przypadły do gustu publice zainteresowanej polskim życiem kulturalnym.

– Świetny poziom – jak na Politykę przystało, znakomici laureaci, ale też nominowani, w dużej formie prowadzący – G. Torbicka i K. Baczyński, kulturalny dowcip, celne dygresje i wyjątkowy finał. Takiej Polski chcemy! Świetnie przygotowana impreza….i gustowna scenografia….co się dzisiejszym imprezom pokazywanym w Tv, rzadko zdarza. Brawo laureaci! – czytamy głosy internautów.

Czy po tak ciepłym przyjęciu samej Gali i wyjątkowo dobrze prezentującej się Torbickiej kobieta będzie mogła liczyć na większe wyzwania zawodowe? Ostatnio gwiazda udziela się w stacji TVN Fabuła, gdzie prowadzi własny program o tematyce filmowej. Niewykluczone jednak, że włodarze stacji widząc swoją gwiazdę w tak dobrej formie, zdecydują się na danie kobiecie jeszcze ciekawszych wyzwań.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz