Ania z zielonego wzgórza 32 lata później. Zobacz jak wygląda obecnie rudowłosa dziewczynka, którą pokochał cały świat

W 1985 roku na ekranach zadebiutował film „Ania z Zielonego Wzgórza”. Opowiadał on historię młodej, rudowłosej dziewczynki.

Główna rola przypadła Megan Follows i sprawiła, że młoda aktorka podbiła serca ludzi na całym świecie. Film pozostał w pamięci widzów na długo. Tytułowa Ania była sierotą, która trafiła na Wyspę Księcia Edwarda.

Jej opiekunowie – Maryla i Mateusz mieli się zająć niesforną dziewczynką. Mimo wielu, często zabawnych problemów, jakich przysparzała rudowłosa Ania, zyskała sobie przychylność publiczności przez swoją dobroduszność i charakter. Film okazał się być sukcesem i zapewnił młodej Follows wielką sławę.

1

Megan od dziecka wiedziała, ze chce zostać aktorką. Nie mogło być inaczej, gdyż jej rodzice, Ted Follows i Dawn Greenhalgh także byli aktorami. Megan zadebiutowała na scenie już jako 9-latka.

Pomimo iż w jej dorobku znajdziemy wiele dobrych filmów i sztuk, to na stałe kojarzyć będzie się wszystkim z uroczą Anią. Aktualnie aktorka mieszka w Hollywood ze swoim partnerem i dwójką dzieci.

2

Filmowa Ania czuła zawstydzenie ze względu na swoją oryginalną urodę. Koledzy nie szczędzili jej docinków, podśmiewając się z jej rudych włosów i piegów. Wpadła więc na pomysł, aby przefarbować włosy.

Pomysł nie był jednak trafiony, gdyż w efekcie jej fryzura zyskała kolor zielony.

Był to początek wielu zabawnych wydarzeń w życiu bohaterki. Z czasem wyrosła na piękną kobietę i jako panna stała się obiektem westchnień wielu mężczyzn.

3

Jak dziś wygląda odtwórczyni głównej roli?

4

Jej najwięksi fani mogą śledzić aktorkę w serialu „Nastoletnia Maria Stuart”, gdzie Follows gra Królową Katarzynę Medycejską.

5

Czy nie uważacie, że pomimo upływu tylu lat, Megan nadal wygląda pięknie?

6

Share

Dodaj komentarz