„Potrzebują Cię ludzie tacy bezradni jak moje dzieciaki”. Chylińska nagrywa poruszający film dla Owsiaka

Agnieszka Chylińska nagrała film dla Jurka Owsiaka, w którym dziękuje mu za to, co robi i zrobił – także dla jej dzieci. Podkreśla, że mówi to nie jako gwiazda znana z telewizji, ale jako matka trójki dzieci, którym sprzęt kupiony dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy uratował życie.

– Chciałabym powiedzieć, że dzięki twojej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, kiedy moje dzieci się urodziły, to każde zostało zaopiekowane, wyleczone i uratowane dzięki Twojemu sprzętowi ze słynnym czerwonym sercem – podkreśla w filmie i dodaje, że to właśnie Jurkowi Owsiakowi jej dzieci zawdzięczają start w życiu.

Jurek Owsiak… #JurekZostan #MuremZaOwsiakiem #wosp

Gepostet von Agnieszka Chylińska am Mittwoch, 16. Januar 2019

Source: facebook.com

Na koniec tego szczerego wyznania artystka mówi, że trzyma za niego kciuki i że jest potrzebny wielu osobom. – Potrzebują Ciebie ludzie, tacy bezbronni i tacy bezradni, jak te moje dzieciaki – dodaje.

Agnieszka Chylińska to kolejna gwiazda, która apeluje do Jurka Owsiaka o to, aby nie usuwał się w cień. Jurek Owsiak postanowił zrezygnować z funkcji prezesa fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po tragicznych wydarzeniach z gdańskiego finału WOŚP. Śmierć Pawła Adamowicza i fala krytyki, z którą walczył od dawna, przelały czarę goryczy.

Jurek Owsiak stwierdził, że czuje się jakby być „w rozsypce” i dla dobra fundacji schodzi na drugi plan.

Źródło: natemat.pl

Share

Dodaj komentarz