Anna mucha spełniła marzenie synka z okazji jego 5. Urodzin. Prezent robi wrażenie

Anna Mucha świętowała niedawno 5. urodziny swojego syna Teodora. Gwiazda „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” postanowiła stanąć na wysokości zadania i przygotowała wyjątkową niespodziankę dla małego jubilata.

Anna Mucha wie jak zaskoczyć, nie tylko na ekranie. Ostatnio gwiazda zorganizowała przyjęcie dla swojego syna Teodora z okazji jego 5. urodzin. Co więcej, spełniła też jego wielkie marzenie, które stało się punktem wieczoru podczas urodzinowego przyjęcia.

Jak się okazuje, chłopiec jest wielkim fanem „Gwiezdnych wojen”. Pielęgnując pasję dziecka, gwiazda „M jak Miłość” na urodzinowym przyjęciu zaserwowała oryginalny tort inspirowany… ulubionym filmem Teo.

Anna Mucha spełniła marzenie 5-letniego synka

„Plan był precyzyjny (w końcu plan 5-latka). Mamo! „Star Wars” z Lordem Vaderem i Stormtrooperem i jeszcze: Mamo! Na środku ma być stacja! (Co to jest za stacja do diabła?!). Ma być kwadratowy. I prostokątny, i stacja ma być szara! Kosmiczna! No to był. Uśmiech matki bezcenny” – napisała aktorka pod zdjęciem, które opublikowała na Instagramie, prezentując okazały tort.

Fani aktorki byli zachwyceni. Pod zdjęciem, oprócz lawiny życzeń dla 5-latka, pojawiły się słowa zachwytu dla pomysłu Muchy.

„Wow, to jest tort? Myślałam, że zabawka. Świetnie wykonany. Wszystkiego najlepszego dla synka”, „Fenomenalny!”, „Cudowna sztukateria tortowa” – komplementowali internauci.

Trzeba przyznać, że tort rzeczywiście wyglądał niezwykle imponująco. Wśród dekoracji nie mogło zabraknąć Lord Vadera z jego świetlnym mieczem i Szturmowca, czyli galaktycznego żołnierza Imperium. Anna Mucha nie zapomniała też o wspomnianej stacji kosmicznej i satelicie, a także wielkim napisie „TEO”, który zdobił środek urodzinowego wypieku.

Aktorce gratulujemy kreatywności, a małemu Teodorowi życzymy wszystkiego, co najlepsze z okazji jego święta!

Źródło: Plejada.pl

Share

Dodaj komentarz