Magda Gessler pokazała, co pije rano. Fani bardzo się martwią

Magda Gessler, znana restauratorka i gwiazda telewizji TVN, po raz kolejny nas zaskoczyła tym. Pokazała nam, co najbardziej lubi pić o poranku i co najlepiej jej służy. Fani zauważyli jednak, że choć restauratorka uśmiecha się na zdjęciu, nie wszystko w jej wyglądzie jest w porządku. Co się dzieje?

To, co zwykle pija na śniadanie Magda Gessler jest bardzo zadziwiające, bo pewnie nie raz i nie dwa Wam też zdarzyło się pić tego typu napoje. Są nie tylko smaczne, ale i zdrowe.

Kojarzona z popularnych produkcji TVN-u, takich jak: „Kuchenne rewolucje”, „MasterChef”, „Sexy kuchnia Magdy Gessler”, celebrytka postanowiła nas uraczyć kolejną informacją z życia prywatnego. A zrobiła to publikując nowe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie.

Sok na zdrowie? Fani martwią się o Gessler

Mimo że Magda Gessler nie jest twarzą żadnej kampanii prozdrowotnej i nie promuje zdrowego trybu życia, to ze względu na jej kulinarne zainteresowania stara się żyć zdrowo.

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że imperium właścicielki marki „Salon Smaków Magdy Gessler” prężnie się rozwija. Nowym biznesem Gessler jest produkcja soków, dżemów i chrzanów, czyli samych zdrowych artykułów. Jednym z wyżej wymienionej listy wyrobów, z którym Magda Gessler zdecydowała się zrobić sobie zdjęcie, jest właśnie sok z pomarańczy.

Czy Magda Gessler jest chora? Niepokojące informacje pojawiają się w Internecie

Pozyskiwany z miąższu dojrzałych, odpowiednio dobrych owoców sok pomarańczowy posiada dużo właściwości odżywczych i pozytywnie wpływa na nasz zdrowie. Na pewno wie też o tym Magda Gessler i dlatego tak chętnie go pije. Sok pomarańczowy jest jednym z powszechnie znanych sposobów na walkę z chorobą. Niepokojące informacje pojawiają się w komentarzach internautów.

Pomarańcze dzięki bogactwu witamin, minerałów i błonnika wzmacniają odporność, zapobiegają wszelkiego rodzaju schorzeniom. Usprawniają także trawienie, opóźniają procesy starzenia się i poprawiają samopoczucie. Czy właśnie dlatego tak chętnie Magda Gessler sięga po sok z pomarańczy? Komentarze, które masowo się pojawiają w Internecie, wyraźnie mogą niepokoić.

Instagramowe zdjęcie Magdy Gessler bardzo poruszyło podglądających jej aktywność fanów. W komentarzach od użytkowników Instragrama zebrała wiele komplementów. Pojawiły się niestety również głosy zmartwionych, ponieważ na zdjęciu ma strasznie przekrwawione oczy. Niektórzy sugerują, że gwiazda TVN musi się mierzyć z chorobą.

– Czy pani ma się dobrze? Oczy przekrwione, smutna twarz? – pyta jeden z fanów.

– Pani Magdo, czy pani ma się dobrze? Zawsze piękna, ale teraz zmęczona – pisze internautka.

– Pani Magda niewyspana, zmęczona, oczy przekrwione. Piękna jak zwykle, ale coś się dzieje – zauważa mężczyzna.

Nie wiadomo jednak, czy gwieździe coś dolega. Wszystko wskazuje na to, że fani zauważają wyraźne zmiany w wyglądzie celebrytki. Sama Magda Gessler nie odpowiedziała na niepokojące wiadomości i pytania.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz