Lara Gessler z nowym ukochanym. Debiutuje z nowym chłopakiem na urodzinach kolegi

Lara Gessler długo broniła się przed show biznesem, zapewniając, że nie interesuje jej życie celebrytki. Ostatecznie okazało się, że blask fleszy i namowy mamy, Magdy Gessler, są silniejsze od chęci do prowadzenia anonimowego życia i 29-latka przyjęła zaproszenie do programu Ameryka Express, które otworzyły jej drzwi na stołeczne salony. Niestety, szybko okazało się, że nowo zdobyta popularność Lary kiepsko wpływa na jej małżeństwo z Pawłem Ruczem, barmanem, którego nie interesował celebrycki świat.

Młodym małżonkom nie udało się wypracować satysfakcjonującego obie strony kompromisu i niedawno okazało się, że zaledwie półtora roku po wystawnym ślubie, Lara i Paweł zdecydowali się na rozwód. Informację tę niedawno potwierdził nawet brat Gessler, przyznając jednocześnie, że nie zamierza tracić kontaktu ze szwagrem.

Jak już jednak Wam donosiliśmy, córka Magdy Gessler nie rozpacza po rozpadzie swojego małżeństwa, a w jej życiu pojawił się już ktoś nowy. Lara i jej przyjaciel zaliczyli oficjalny debiut w towarzystwie na sobotniej imprezie urodzinowej znanego z radia Eska Jankesa i jego narzeczonej, Katarzyny Borkowskiej.

Hucznie świętowane co roku w Zakopanem urodziny pary to jedno z najważniejszych wydarzeń w zimowym kalendarzu warszawskich celebrytów i influencerów. Wśród zaproszonych na imprezę gości nie zabrakło m.in. Jessiki Mercedes, Maffashion, Pauliny Krupińskiej czy Natalii Siwiec, której mąż, Mariusz Raduszewski, skrupulatnie relacjonował całą zabawę na swoim Instagramie. To właśnie na jego relacji (która wciąż jest dostępna na profilu Mariusza) widać, jak Gessler świetnie bawiła się ze swoim towarzyszem.

Lara i jej kolega nie odstępowali się na krok przez całą noc – zdradza Pudelkowi osoba, która była na imprezie. Tańczyli, obściskiwali się i całowali. Widać było, że świetnie się ze sobą dogadują.

Większość zaproszonych na imprezę gości powstrzymało się przed relacjonowaniem każdego momentu wieczoru w sieci. Wyglada więc na to, że wylewność Mariusza może nie spodobać się nie tylko Larze…

1

Lara Gessler

2

Lara Gessler

3

Lara Gessler

4

Lara Gessler

5

Lara Gessler

6

Lara Gessler

Źródło: pudelek.pl

Share

Dodaj komentarz