Fani modlą się za Zenka Martyniuka. Tak źle w życiu artysty jeszcze nie było…

Choć jest królem muzyki Disco Polo, kochają go miliony i zarabia krocie, życie prywatne Zenka Martyniuka jakiś czas temu legło w gruzach. Wszystko za sprawą syna, Daniela, który wciąż spędza artyście sen z powiek.

Od tego się zaczęło…

Kilka tygodni temu na nowym osiedlu w Wasilkowie doszło do awantury pomiędzy Danielem Martyniukiem a jego żoną. Pijany 28-latek podobno nie chciał wpuścić swojej małżonki do mieszkania. Niedługo potem na miejsce przyjechała policja. Okazało się, że syn gwiazdora miał w mieszkaniu marihuanę.

Funkcjonariusze wyprowadzili go w kajdankach. Więcej na ten temat tutaj. Od tego momentu rewelacje na temat kontrowersyjnego podejścia do życia syna króla disco polo pojawiały się w mediach niemal codziennie.

Próba ratowania związku

Cała sytuacja bardzo odbiła się na rodzinie Zenka Martyniuka. Rodzinie, która próbowała przemówić Danielowi do rozsądku i nakłonić go, aby wrócił do Eweliny. Bez skutku. Jakby tego było mało, 28-latek zaczął unikać kontaktu z tatą, a powrotu do żony nawet nie chce brać pod uwagę.

Daniel to mój jedyny syn, bardzo go kocham. Jak każde dziecko popełniał w życiu błędy, a my z Danusią jako rodzice pomagaliśmy mu je naprawiać. Ale teraz sprawa jest poważna. Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie i naszą rodzinę, dlatego postawiliśmy mu twarde warunki: ma się leczyć. Zrobimy wszystko, by trafił do najlepszych specjalistów i wytrzymał terapię – mówił niedawno „Super Expressowi” Zenek

Apel Zenka Martyniuka

Lider zespołu akcent doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że sytuacja, w jakiej znalazła się jego rodzina jest beznadziejna. Wciąż wierzy jednak, że nie jest to sytuacja bez wyjścia.

Takie sytuacje zdarzają się w nie jednej rodzinie, dlatego prosimy wszystkich o wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji, modlitwę i dobre słowo. Tego nam teraz potrzeba – prosił Martyniuk

Odpowiedź ze strony fanów

Wszystko wskazuje na to, że wierni fani gwiazdora wzięli sobie słowa swojego idola do serca i pokazali, że jego los nie jest im obojętny.

Modlitwa w intencji Martyniuków

Fani wraz z prezesem Fan Clud Disco Polo w Ornecie (woj. warmińsko-mazurskie), który powstał ponad 20 lat temu, zaczęli odmawiać różaniec za Zenka Martyniuka. „Tę dziesiątkę różańca świętego odmówimy w intencji Zenka Martyniuka i jego rodziny, o zdrowie i potrzebne łaski” – tak rozpoczyna się każda modlitwa, którą fani odmawiają wspólnie od poniedziałku do piątku.

Codziennie o godzinie 20.20 odmawiamy różaniec w intencji Zenka Martyniuka. Kto nie może przyjść do mnie, łączy się w naszym modlitewnym czuwaniu we własnym domu. Zachęcam wszystkich fanów z całej Polski, a nawet z całego świata, aby się przyłączyli do modlitwy za zdrowie Zenka i jego rodziny – apeluje mężczyzna

Pomysłodawca akcji, który od lat jest wielkim fanem gwiazdora, artystom muzyki disco polo (a w szczególności Zenkowi) przeznaczył cały pokój w swoim domu. Kiedy wyjątkowemu pomieszczeniu przyjrzymy się uważnie, możemy zauważyć w nim figurkę Najświętszej Maryi Panny, która stoi tuż obok zdjęcia lidera zespołu Akcent. Dziś już wiadomo, że znajduje się tam nie bez powodu.

Z takim wsparcie rodzina Zenka Martyniuka z pewnością już niebawem wyjdzie na prostą. Trzymamy kciuki, żeby wszystko się w końcu ułożyło!

Źródło: populrne.pl

Share

Dodaj komentarz