Jak dzieci Jarosława Bieniuka spędzają ferie? Zdjęcia całej trójki

FERIE DZIECI JAROSŁAWA BIENIUKA

Jarosław Bieniuk pochwalił się zdjęciem z ferii zimowych, które spędza ze swoimi dziećmi. Rodzina wybrała się na tradycyjny zimowy kulig, a urocza fotografia podbiła serca Internautów. Tym razem to nie Oliwia Bieniuk była w centrum uwagi, a jej młodszy brat. Zobaczcie zabawną fotkę!

Zima to nie tylko Boże Narodzenie i Nowy Rok, ale również tak długo wyczekiwane przez uczniów ferie. W każdym województwie przypadają na inny termin, ale zawsze sprawiają najwięcej radości właśnie najmłodszym. Rodzinne wyjazdy, kolonie czy warsztaty, a czasem zwykłe lenistwo przed powrotem do szkoły to świetna okazja do odpoczynku przed okresem nauki poprzedzającym dwa miesiące wakacji. Jarosław Bieniuk postanowił najwyraźniej, że jego pociechy nie będą się w tym roku nudziły i zafundował im zimowe szaleństwo z prawdziwego zdarzenia.

Ze związku z Anną Przybylską były piłkarz doczekał się dwóch synów, Jasia i Szymona oraz ślicznej córki Oliwii Bieniuk, która w social mediach robi prawdziwą furorę. Na swoim InstaStory Bieniuk pochwalił się zdjęciami z dnia spędzonego z dziećmi. Okazuje się, że zabrał je na kulig! Tym razem wyjątkowo to nie Oliwka była gwiazdą zdjęcia, a jej młodszy brat, Jaś, który na pierwszym planie, bezpieczny w ramionach czujnego taty, uśmiecha się szeroko i emanuje czystą radością.

Prawda, że uroczy obrazek?

1

2

3

4

5

6

7

8

Źródło: jastrzabpost.pl

Share

Dodaj komentarz