Stan Borys w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze potwierdzają udar

Stan Borys – legendarny polski wokalista – przez kilka dni walczył o życie. Piosenkarz w ciężkim stanie trafił do szpitala. Jak informuje jego partnerka – sytuacja trwa już od kilku dni. Artysta nie jest w stanie wstać z łóżka.

Stan Borys jest jednym z tych wokalistów, których zna cała Polska. Legendarny dla wielu fanów muzyk, trafił kilka dni temu do szpitala w ciężkim stanie – lekarze potwierdzają, że przeszedł udar. Do informacji dotarł Super Express.

Podobno Stan Borys od kilku dni skarżył się na bóle głowy, nie mógł jednak spodziewać się, że jego dolegliwość powodowana jest przez tak poważne schorzenie, jakim jest udar, które niejednokrotnie prowadzi do ogromnych powikłań, a czasem nawet do śmierci.

Stan Borys jest w ciężkim stanie

Przy łóżku Stana Borysa, z którego wokalista nie wstaje, czuwa jego partnerka – Ania Maleady. Kobieta po to, by zająć się schorowanym ukochanym, przyleciała specjalnie z Nowego Yorku. To właśnie ona potwierdziła ostatecznie te przykre informacje na temat stanu zdrowia popularnego artysty.

– Jestem cały czas przy Stanie. Mam nadzieję, że najgorsze już za nami. Walczyliśmy o jego życie, a teraz walczymy o zdrowie. Dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa i myśli – powiedziała dziennikarzom Anna Maleady.

Nic nie zapowiadało udaru

Mimo tego, że artysta ma już 77 lat, wciąż jest niezwykle aktywny życiowo i zawodowo. Czuł się świetnie, do momentu, w którym dopadła go ta dolegliwość. Podobno męczące go bóle głowy, które przepowiadały udar i na temat których żalił się znajomym, zrzucał na karb panującego wszech obecnie smogu.

Zdecydowanie gorzej poczuł się przed weekendem, na szczęście przy nim był wtedy znajomy, który udzielił artyście niezbędnej pomocy. Zadzwonił do zaprzyjaźnionego lekarza, który zlecił natychmiastowe wezwanie karetki. Redakcja Pikio.pl trzyma kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz