Cudowne zdjęcie synka Ani Przybylskiej. To dzisiaj hit

Anna Przybylska wciąż w pamięci swoich fanów. Nie ulega wątpliwości, że ci, którzy cenili piękną aktorkę, teraz na bieżąco śledzą losy jej rodziny. Jarosław Bieniuk czasem dzieli się kulisami życia swoich bliskich, a zdjęcie synka, które właśnie opublikował, stało się hitem!

Anna Przybylska przez wiele lat bawiła miliony widzów. Wystarczy wspomnieć jej rolę w serialu „Daleko od noszy”, gdzie wcielała się w rolę uroczej doktor Kariny. Fani tytułu i pięknej artystki na bieżąco śledzili jej losy, zwracając uwagę, że talent komediowy Ani jest wybitny. Okazuje się, że poczucie humoru odziedziczyły także dzieci aktorki. Jarosław Bieniuk właśnie opublikował zdjęcie synka pary. Ten, w karnawałowym przebraniu, stał się dzisiaj prawdziwym hitem.

Anna Przybylska miała wybitny talent komediowy. Czy dzieci odziedziczyły go po niej?

Na Instagramie Jarosław Bieniuk dzieli się swoimi przemyśleniami oraz zdjęciami z rodzinnego życia. Dzisiaj w sieci pojawiło się zdjęcie synka pary. Chłopiec, którego wizerunek został przygotowany na wzór tego, w jakim występuje clown, jest naprawdę rozczulający. Patrząc na fotografię można odnieść wrażenie, że chłopcu podoba się nowa odsłona.

Dzieci gwiazdy w sieci

Najpopularniejszą, jak na razie, postacią z rodziny Ani Przybylskiej zdaje się być Oliwia Bieniuk. Dziewczynka od kilku miesięcy święci triumfy w mediach społecznościowych, a jej konto – które do niedawna było znane tylko znajomym – stało się jednym z najpopularniejszych na Instagramie. Chociaż nastolatka nie ma sprecyzowanych planów dotyczących swojej przyszłości, wiele osób zauważa, że z pewnością będzie chciała pójść w ślady swoich rodziców i być może, jak Ania, stanie przed kamerą.

Po głośnym debiucie w reklamie jednej z popularnych sieci komórkowych w Polsce, niemal wszystkie oczy zostały zwrócone w jej stronę. Ojciec dziewczynki tłumaczy, że na razie zajmuje ją szkoła i to powinno być dla niej najważniejsze. Nierzadko wchodzi w interakcje ze swoimi fanami, mówiąc o ulubionych kosmetykach, markach ubrań albo opowiadając o wakacjach. ъ

Rodzina Ani Przybylskiej cieszy się ogromną sympatią wśród fanów. Z pewnością liczne gesty serdeczności, które otrzymuje Jarosław Bieniuk i jego dzieci są dla niego wyjątkowo wzruszające. Zdjęcie, które sportowiec udostępnił – z pewnością spodoba wszystkim, którzy śledzą losy rodziny.

1

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz